Naujas konkursas „Mano šalikas geriausias“

konkursas Naujas konkursas „Mano šalikas geriausias“Visiems, išsiilgusiems tikros žiemiškos žiemos su kalnais sniego ir skruostus žnaibančiu šaltuku, skelbiame naują – gražiausio, šilčiausio, mieliausio šaliko konkursą. Parodykite visiems, kas Jus šildo žvarbiomis dienomis ir šaltais vakarais. Galbūt tai Jūsų megztas šalikėlis, gal kažkieno brangi dovana, šilti prisiminimai, trupinėlis atostogų. O gal tai šalikėlis, šildantis Jūsų mažylį…
Fotografuokitės pasipuošę savo pačiu mieliausiu šaliku, šalikėliu, šaliu ir siųskite nuotrauką konkursui.
Laimėtojus rinks portalo www.santarvė.lt lankytojai.
Net penkių laimėtojų laukia šaunūs prizai – parduotuvės „Sveikatai ir grožiui“ 30 Lt dovanų kuponai.

Konkursą remia:
Parduotuvėlės „Sveikatai ir grožiui“ maloniai kviečia Jus apsilankyti. Čia įsigysite rusiškų, lietuviškų, latviškų tepalų sąnariams ir venoms. Platus vitaminų ir maisto papildų asortimentas. „Altai Farm“ vaistažolės, Negyvosios ir Juodosios jūros druska, natūralūs eteriniai aliejai, gausybė kosmetinių aliejų. Geriamieji šaltalankių, kedro riešutų, amaranto, linų sėmenų, margainio aliejai prieinama kaina. Didelę paklausą turi natūralūs šampūnai, balzamai, kūno ir veido kremai. Prekiaujame pirčiai skirtomis prekėmis, šveitikliais kūnui, aliejais masažui. Italų firmos „Alpino“ ekologiškos kojų priežiūros priemonės nuo prakaito, įtrūkimų, nuospaudų, druskos vonelėms.
Elastiniai bintai, tvarsliava, pleistrai, pleistrai nuo nugaros skausmo, elastiniai tinkleliai ir dar daugybė Jums reikalingų prekių parduotuvėlėse „Sveikatai ir grožiui“,  kurios įsikūrusios Draugystės g. 26 ir Naftininkų g.  40. Darbo laikas I-V 10.00–18.00 VI 10.00–14.00 val.
Labai laukiame Jūsų!

Konkurso taisyklės:
* Konkurse gali dalyvauti visi norintys.
* Konkursas vyksta sausio 21 – vasario 24 d. Nuotraukos, įkeltos į portalą www.santarvė.lt po vasario 24 d., konkurse nebedalyvaus.
* Į konkursą „Mano šalikas geriausias“ siųskite tik temą atitinkančias nuotraukas. Įkeldami nuotrauką būtinai nurodykite dalyvio vardą ir pavardę. Dalyviai, neįvykdę visų konkurso sąlygų, į apdovanojimus nepretenduoja.  Nuotraukos, neatitinkančios temos, bus šalinamos.
* Fotokonkursui kiekvienas dalyvis gali įkelti tik vieną nuotrauką.
Pateikdamas nuotrauką, konkurso dalyvis garantuoja, kad pats yra jos autorius.
* Nuotraukos autorius pats atsako už konkursui pateiktoje nuotraukoje matomų žmonių atvaizdo, bet kokio kito intelektinės nuosavybės teisių objekto, taip pat kitų nuotraukoje esančių vaizdų panaudojimo teisėtumą.
* Nuotraukos negali būti nepadorios ar kitaip prieštaraujančios moralės normoms.

Reikalavimai nuotraukai:
* Nuotrauka turi būti ne daugiau kaip 2  megabaitų, JPEG arba JPG formato.
* Nuotraukos gali būti šiek tiek patobulintos skaitmeniniu būdu: apkirptos, išlygintos, šiek tiek pakoreguotos spalvos. Kiti pakeitimai negalimi, o tokios nuotraukos bus šalinamos iš konkurso.

Nuotraukų vertinimas:
* Konkurso nuotraukas vertins portalo www.santarvė.lt  lankytojai.
* Konkurso metu bus išrinktos penkios daugiausiai balsų surinkusios nuotraukos.
* Prizai: parduotuvės „Sveikatai ir grožiui“ 30 Lt dovanų kuponai.
* Konkurso laimėtojai bus skelbiami portale www.santarvė.lt (nurodant laimėtojo vardą ir pavardę) vasario 24 d.

Kitos sąlygos:
* Konkurso organizatoriai pasilieka teisę be išankstinio perspėjimo savo nuožiūra trinti nuotraukas, kurios neatitinka konkurso reikalavimų ar pažeidžia nuotraukoje pavaizduotų žmonių garbę ir orumą, teisės aktų reikalavimus ar moralės ir etikos normas.
* Konkurso nuotraukos publikuojamos ir rodomos lankytojams portale www.santarvė.lt
Konkurso dalyviai, įkeldami konkursines nuotraukas į portalą www.santarvė.lt, sutinka ir patvirtina, kad:
a) konkurso organizatoriai turi teisę be atskiro autoriaus sutikimo geriausius darbus neatlygintinai naudoti konkurso reklamos ir informacijos apie konkursą sklaidos tikslais (nurodant nuotraukos autorystę);
b) dalyvio atsiųstos nuotraukos šiose taisyklėse nustatyta tvarka yra publikuojamos neatlygintinai;
c) dalyvis yra susipažinęs su šiomis taisyklėmis ir įsipareigoja jų laikytis.
* Konkurso organizatoriai pasilieka teisę fotokonkurso taisykles keisti konkurso eigoje.
* Iškilus klausimų prašome rašyti į el. paštą: liuda@santarve.lt

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto