Naujas konkursas „Sveikinu tėtį“

konkursas Naujas konkursas „Sveikinu tėtį“Pirmąjį birželio sekmadienį švęsime Tėvo dieną. Padėkokime tėčiams už  meilę ir rūpestį, apkabinkime juos, kol jie šalia.
O kad šventė būtų įsimintinesnė, siūlome pasveikinti savo tėčius įkeliant jų nuotraukas į mūsų portalą. Visos tėčių nuotraukos dalyvaus konkurse. Trijų daugiausiai balsų surinkusių tėčių laukia maloni staigmena – 50 Lt vertės parduotuvės „Ekorytas“ dovanų kuponai.

Taigi dovana atiteks ne laimėtojui, o jo tėčiui. Jei norite dalyvauti, Jums reikės:
1) įdėti tėčio nuotrauką portale www.santarvė.lt
2) prieraše parašyti tėčio vardą ir pavardę bei parašyti keletą žodžių, skirtų savo tėčiui. Tai gali būti trumpas sveikinimas, palinkėjimas, padėka…

Konkursą remia:

Ekorytas“ – visa, kas natūralu, sveika ir gražu

Mūsų parduotuvėlėje rasite didžiausią Lietuvoje Alepo muilo pasirinkimą. Prekiaujame  autentišku muilu, atvežtu iš Sirijos, iš Alepo miesto. Tai visiškai natūralus, rankų darbo muilas, tinkantis ir veidui, ir kūnui, ir plaukams.
Vertinantiems lietuviškus gaminius, rekomenduojame natūralią rankų darbo kosmetiką „Pienės pūkas“, „Uoga uoga“, „Tikra“.
Išskirtinėms dovanoms siūlome Alepo muilą, supakuotą į rankų darbo dėžutes, taip pat originalias cinamono žievės dėžutes arbatai, kavai laikyti. Jose įprasta kava įgauna naują, netikėtą aromatą.
Ypatingų aromatų namų kvapai, natūralios žvakės, aromatiniai aliejai, smilkalai, Himalajų druskos žvakidės ir lempos padės suteikti trūkstamų akcentų jūsų namų aplinkoje.
Taip pat pas mus rasite prabangių masažinių aliejų, reikmenų pirčiai, natūralių plaušinių, eterinių aliejų, druskų voniai, latviško rankų darbo muilo.
Mūsų parduotuvėlės prekių ženklai: „Lorbeer“, „Lesura“, „Biocham“, „Pienės pūkas“, „Uoga uoga“, „Tikra“, „Natura House“, „Terre d‘Oc“, „Plante System“, „Hortus Fratris“.
Nuo gegužės 15 d. prasideda metų akcija, grąžinant „Lorbeer“, „Lesura“, „Biocham“, „Pienės pūkas“ gaminių pakuotes, kitam to paties gamintojo produktui pritaikysime papildomą 5 % nuolaidą.

Adresas: Naftininkų g. 28, Mažeikiai (šalia kanceliarinių prekių parduotuvės „Margaspalvis drugelis“).

Konkurso taisyklės:
Konkurse gali dalyvauti visi norintys.
Konkursas vyksta gegužės  7 – 31 d. Nuotraukos, įkeltos į portalą www.santarvė.lt po  gegužės 31 d., konkurse nebedalyvaus.
Į konkursą „Sveikinu tėtį“ siųskite tik savo tėvelių nuotraukas. Nuotraukos, neatitinkančios temos, bus šalinamos. Dalyviai, neįvykdę visų konkurso sąlygų, į apdovanojimus nepretenduoja.
Fotokonkursui kiekvienas dalyvis gali įkelti tik vieną nuotrauką.
Pateikdamas nuotrauką, konkurso dalyvis garantuoja, kad pats yra jos autorius.
Nuotraukos autorius pats atsako už konkursui pateiktoje nuotraukoje matomų žmonių atvaizdo, bet kokio kito intelektinės nuosavybės teisių objekto, taip pat kitų nuotraukoje esančių vaizdų panaudojimo teisėtumą.
Nuotraukos negali būti nepadorios ar kitaip prieštaraujančios moralės normoms.

Reikalavimai nuotraukai:
Nuotrauka turi būti ne daugiau kaip 3 megabaitų, JPEG arba JPG formato.
Nuotraukos gali būti šiek tiek patobulintos skaitmeniniu būdu: apkirptos, išlygintos, šiek tiek pakoreguotos spalvos. Kiti pakeitimai negalimi, o tokios nuotraukos bus šalinamos iš konkurso.

Nuotraukų vertinimas:
Konkurso nuotraukas vertins portalo www.santarvė.lt lankytojai.
Konkurso metu bus išrinktos trys daugiausiai balsų surinkusios nuotraukos.
Konkurso laimėtojai bus skelbiami portale www.santarvė.lt (nurodant laimėtojo vardą ir pavardę) gegužės 31 d.
Dėl prizų atsiėmimo kreiptis į „Santarvės“ redakciją, V. Burbos g. 6, tel. (8 443) 98  260.

Kitos sąlygos:
Konkurso organizatoriai pasilieka teisę be išankstinio perspėjimo savo nuožiūra trinti nuotraukas, kurios neatitinka konkurso reikalavimų ar pažeidžia nuotraukoje pavaizduotų žmonių garbę ir orumą, teisės aktų reikalavimus ar moralės ir etikos normas.
Konkurso nuotraukos publikuojamos ir rodomos lankytojams portale www.santarvė.lt
Konkurso dalyviai, įkeldami konkursines nuotraukas į portalą www.santarvė.lt, sutinka ir patvirtina, kad:
a) konkurso organizatoriai turi teisę be atskiro autoriaus sutikimo geriausius darbus neatlygintinai naudoti konkurso reklamos ir informacijos apie konkursą sklaidos tikslais (nurodant nuotraukos autorystę);
b) dalyvio atsiųstos nuotraukos šiose taisyklėse nustatyta tvarka yra publikuojamos neatlygintinai;
c) dalyvis yra susipažinęs su šiomis taisyklėmis ir įsipareigoja jų laikytis.
Konkurso organizatoriai pasilieka teisę fotokonkurso taisykles keisti konkurso eigoje.
Iškilus klausimų prašome rašyti į el. paštą: [email protected]

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto