Naujieji ledų fabriko savininkai radikalių pokyčių nežada

Virgilijus Radvilas patikino: nenutrūks ir įmonės labdaringa veikla. Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

Mažeikiuose veikiantis ledų fabrikas pakeitė šeimininkus. Iki tol jam vadovavusią bendrovę „Ingman Ice Cream“ nusipirko pasaulyje gerai žinomų prekinių ženklų savininkė „Unilever“.
Bendrovės vadovas teigia, kad radikalių pokyčių mažeikiškiai nepajus – darbuotojų nemažės, o darbo apimtys ateityje didės.

Valdžia nesikeis

Ir pasikeitus savininkams „Ingman Ice Cream“ tęs veiklą, kaip ir anksčiau, bendrovei vadovaus Peter Ingman. Vietinės bendrovės valdžia artimiausiu metu taip pat nesikeis.
Mažeikiuose įsikūrusios kompanijos „Ingman ledai“ generalinis direktorius Virgilijus Radvilas  „Santarvei“ sakė, kad įmonių pirkimas ir pardavimas verslo pasaulyje yra natūralus dalykas.
„Pasaulyje įprasta, kad stambios kompanijos nuperka mažesnes, tačiau tai nereiškia, kad nupirktos įmonės yra silpnos ar niekam tikusios. Mūsų atveju „Ingman Ice Cream“ finansinių sunkumų niekada neturėjo. Keturis ledų fabrikus turinti ir keliose rinkose aktyviai dirbanti tarptautinė bendrovė dirbo pelningai. Pernai „Ingman Ice Cream“ pasiekė 70 mln. eurų metinę apyvartą. Vien Mažeikių fabriko apyvarta – daugiau nei 16 mln. eurų. Baltijos regione visada buvome tarp pirmaujančiųjų pagal pardavimų apimtis“, – aiškino V. Radvilas.

Galimybės tobulėti

„Ingman ledai“ generalinio direktoriaus teigimu, darbuotojai žinią apie įmonės pardavimą sutiko ramiai, nes po sandorio nebuvo numatyta radikalių pokyčių. Nežadama mažinti ir darbuotojų skaičiaus. Tikimasi, kad įsiliejus į anglų ir olandų tarptautinei kompanijai „Unilever“ priklausančių įmonių gretas, darbo tik padaugės.
„Darbuotojų nebus atleista, atvirkščiai, darbo tik padaugės. Pastaraisiais metais žmonių priėmėme daugiau nei atleidome. Pernykščių metų pradžioje pas mus dirbo per 180 darbuotojų, o metų pabaigoje jų skaičius perkopė per 200,“ – paaiškino vadovas.
Pasak V. Radvilo, kompanijos savininkų pasikeitimas įmonei turėtų išeiti į gera, nes atsiras naujų galimybių plėstis ir tobulėti.
Be to, įsiliejimas į „Unilever“ valdomų prekių ženklų, tokių kaip „Dove“, „Lipton“, „Domesta“, „Knor“ ir kitų, gretas tik padėtų Mažeikiuose gaminamiems ledams skintis kelią į naujas rinkas.

Principai nesikeis

„Unilever“ kompanijoje dirba apie 180 tūkstančių darbuotojų daugiau nei 180+yje pasaulio šalių. Metinė apyvarta pernai viršijo 44 mlrd. eurų.
Minėtos kompanijos įmonės gamina keturių pagrindinių kategorijų produktus: prieskonius ir kitą maistą; asmens bei namų higienos priemones; ledus ir gaiviuosius gėrimus.
V. Radvilo teigimu, šiais metais bus dirbama pagal anksčiau užsibrėžtus tikslus ir planus. Direktorius patikino, kad nenutrūks ir Mažeikiuose įsikūrusios įmonės labdaringa veikla.
„Įmonė rajone visada elgėsi socialiai atsakingai. Ir šis požiūris nesikeičia, pagal galimybes prisidėsime prie labdaringos veiklos. Daugiausia savo produkcija remiame vaikų renginius“, – sakė V. Radvilas.

6 Atsakymai į “Naujieji ledų fabriko savininkai radikalių pokyčių nežada”

 1. ramis parašė:

  Kvaili komentarai

 2. Tadas Varvekliui parašė:

  Pajamos – tai piniginės įplaukos už parduotą produkciją ar suteiktus patarnavimus. Pelnas – pajamų dalis, atskaičius darbo sąnaudas,gamybinius praradimus, mokesčius ir t.t. Du skirtingi dalykai. Pajamos dar nereiškia pelną.

 3. Arvis Buknaitiškis parašė:

  Varvekliui
  Žmogau, neskiri apyvartos nuo pelno.

 4. x parašė:

  premijinis matem kaip savo ausi

 5. varveklis parašė:

  jei imone uzdirbo 16 mln euru per metus,tai is ko tie ledai pagaminti?
  ar darbuotojams israse premijiniu ,pelnai tai nemazi?…

 6. Mmmm parašė:

  Saunuoliai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto