Naujiesiems mokslo metams ruošiasi ir policija

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Šios savaitės pabaigoje ir kitos pradžioje policija organizuoja sustiprintą budėjimą rajono keliuose. Išskirtinis dėmesys bus skiriamas eismui prie švietimo įstaigų.

Vyks sustiprintas budėjimas

Rugsėjo 1-ąją ir 3-iąją dienomis, kai švietimo įstaigose prasidės naujieji mokslo metai, ypatingas dėmesys bus skiriamas eismui prie mokyklų ir lopšelių-darželių.
Pasak pareigūnų, tuo metu pastebimas gerokai padidėjęs judėjimas daugeliu miesto gatvių.
„Per vasarą vairuotojai atpranta nuo didesnio vaikų antplūdžio, tad raginu susikaupti ir pratęsti gerą tradiciją, kai jau daug metų mūsų miesto ir rajono gyvenviečių pėsčiųjų perėjose nėra užfiksuojama eismo nelaimių.
Norisi ir paaugliams priminti, kad kelyje elgtųsi atsakingai, neskubėtų bėgti per gatvę, įsitikintų, kad vairuotojai juos mato ir praleidžia“, – sakė Arūnas Bubliauskas, laikinai vykdantis Mažeikių policijos komisariato viršininko funkcijas.

Nepraleido pėsčiųjų

Kad pėsčiųjų perėjose nesaugu, rodo ir pirmadienio pavakarę įvykusi avarija Pavenčių ir Sedos gatvių sankryžoje.
Sukdamas į dešinę, 31-erių metų automobilio „Volvo 850“ vairuotojas nepraleido dviejų pėsčiųjų, įžengusių į nereguliuojamą pėsčiųjų perėją, ir jas partrenkė.
Eismo įvykio metu sužeistos dvi 19-metės merginos buvo pristatytos į ligoninę, eismo įvykio aplinkybes tiria policijos pareigūnai.

Plačiau skaitykite penktadienio laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto