Naujų knygų pristatymas – bendraminčių būryje

Vakaro metu buvo pristatomos naujausios Justinos Jonušaitės knygos:
„Sava kalva“ ir „Kiek pintinėje grybų?“ Gitanos Jazdauskienės nuotr.

Praėjusį ketvirtadienį Mažeikių bibliotekoje pristatytos dvi pedagogės, literatės Justinos Jonušaitės knygos.
Pasak ilgametės pedagogės chemikės, tikslieji mokslai ir literatūrinė kūryba tikrai yra suderinami. Kalbėdama su „Santarve“, ji juokavo: eilėraščius galima kurti net apie cheminius elementus – beje, tai puikus būdas juos įsiminti.

Kad ir kaip būtų, J. Jonušaitei suderinti šias dvi sritis pavyko puikiai: ji yra penkių knygų autorė. Naujausios – „Sava kalva“ ir „Kiek pintinėje grybų?“ pristatytos bendraminčių būriui.
Knygoje „Sava kalva“ – J. Jonušaitės sukurti eilėraščiai, sakmės, posakiai. Į ją, pasak literatės, „sugulė“ per ilgą laiką parašyti kūriniai.
Antrasis leidinys „Kiek pintinėje grybų?“ skirtas jauniesiems skaitytojams – mokyklinio ir jaunesnio amžiaus vaikams. Šioje knygoje surinkti J. Jonušaitės eilėraščiai, mįslės, šarados, galvosūkiai.

Į knygų pristatymą susirinko draugai, buvę mokiniai, bendraminčiai ir visi, mėgstantys žodinę kūrybą. Janinos Dambrauskaitės nuotr.

Į knygų pristatymą susibūrė bendraminčiai iš literatūrinių „Auros“ ir „Erdvės“ klubų, mokiniai, draugai, kaimynai ir kiti žodinės kūrybos mėgėjai. Susibūrimą pradėjo bibliotekos, muzikos mokyklos ir „Skrajojamojo“ teatro atlikėjai, J. Jonušaitė skaitė eiles. Vis pajuokaudama mažeikiškė dalijosi posmais apie gamtą, meilę, politiką, gyvenimiškas problemas, o taip pat – ir naujausiomis savo knygomis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*