Neatrastos arbatos padės greitai sušilti žvarbų rudenį

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Prasidėjus šaltajam sezonui žmonės vis dažniau į rankas ima karštos arbatos puodelį. Vieni siekia stiprinti imunitetą ir išvengti peršalimo ligų, kiti nori tiesiog sušilti ir pasimėgauti skoniu bei aromatu.
Didelę patirtį turinti prekiautoja arbatomis Aldona Glinskienė sako, kad rudenį visada išauga tradicinių arbatų paklausa. Tačiau ji siūlo išbandyti ir lietuviams mažiau žinomų, bet ne mažiau naudingų arbatų.
Prekybos miestelyje „Urmas“ sveriamomis arbatomis prekiaujanti A. Glinskienė teigia, kad rudens ir žiemos sezonais žmonės dažniausiai ieško arbatų, kurios duotų kuo didesnę naudą organizmui.
„Peršalimui gydyti žmonės perka visiems gerai žinomas aviečių, ramunėlių, liepžiedžių arbatas. Taip pat dažnai domisi arbatomis, kurios padėtų sustiprinti imunitetą. Tam pasirenka šaltalankių ar erškėtrožių arbatas“, – teigia pašnekovė.
Moteris pastebi, kad paskutiniu metu mažesnio populiarumo sulaukia šalavijų arbata.
„Šalavijas yra nepelnytai pamirštas. Tai labai daug vitaminų ir gydomųjų savybių turintis augalas. Šalavijo arbata padeda palengvinti kosulį, mažina sinusito, bronchito simptomus. Taip pat turi dezinfekcinių savybių, todėl gelbsti esant uždegimui“, – gerąsias augalo savybes vardijo pašnekovė.
Plačiau – „Santarvės“ laikraštyje.
Parengta pagal visuomenės agentūros „Promo Service“ pranešimą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*

Naujienos iš interneto