Neblaivi mažeikiškė sugyventinį sužeidė peiliu

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Savaitgalį įvykęs neblaivių sugyventinių konfliktas baigėsi tuo, kad vyrui teko gydytis durtines žaizdas, o moteris savo elgesį apmąsto areštinėje.

Šeštadienio vakarą medikams buvo pranešta, kad Sodų g. 11 name peiliu sužalotas vyras. Nukentėjusysis buvo nuvežtas į Mažeikių ligoninės priėmimo skyrių. Policijos pareigūnams, norintiems patekti į butą, šito padaryti nepavyko – durys buvo užbarikaduotos iš vidaus.
Į įvykio vietą buvo iškviesti ugniagesiai gelbėtojai, prie trečiame aukšte esančio buto balkono pastatytos kopėčios. Pareigūnams teko lipti atsargiai – neblaivi moteris jiems pagrasino, kad kopėčias nuvers. Patekus į butą, paaiškėjo, jog čia ir įvyko sugyventinių peštynės – visur matėsi kraujo pėdsakai.
Pirminiais policijos duomenimis, neblaivi (2,59 promilės) 53-ejų metų moteris peiliu sužalojo taip pat neblaivų (2,22 promilės) dvejais metais vyresnį sugyventinį.
Nukentėjusysis dėl kairiojo peties durtinės žaizdos gydosi ambulatoriškai, o įtariamoji dviem paroms uždaryta į policijos areštinę.

One Reply to “Neblaivi mažeikiškė sugyventinį sužeidė peiliu”

  1. Liuselė parašė:

    Parašykite, kaip baigėsi ANGELŲ SARGŲ dieną švenčiantiems ir susimušusiems aukštiems policijos pareigūnams, ar dar užima savo postus garbūs “tvarkos sergėtojai”?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*