Neblaiviai vairuotojai pasprukti nepavyko

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Ketvirtadienio vakarą nemalonumų patyrė 24-erių metų mažeikiškė – girta sukėlė eismo įvykį, spruko iš jo vietos ir galimai apgadino daugiau mašinų.

Ketvirtadienį, dešimtą valandą vakaro, Taikos ir Draugystės gatvių rajone žmonės pastebėjo, kad automobilis „Mazda 5“ važiuodamas kliudė ir apgadino čia stovėjusią kitą transporto priemonę. Įvykį gyventojai užfiksavo, bandė sulaikyti vairuotoją, tačiau ji paspruko.
Po gero pusvalandžio mergina, vairavusi „Mazda 5“ automobilį, policijos pareigūnų buvo sulaikyta Taikos gatvėje. Jai nustatytas 2,15 promilės girtumas.
Įtariama, kad girta vairuotoja galėjo apgadinti dar kelias mašinas. Tai paaiškės ikiteisminio tyrimo, kurį pradėjo Mažeikių rajono policijos komisariato pareigūnai, metu.
Ši girta vairuotoja – pirma pažeidėja, kuriai gresia baudžiamoji atsakomybė už didesnį nei 1,5 promilės girtumą, į pareigūnų rankas mūsų rajone pakliuvusi lapkričio mėnesį, ir 80-ta šiais metais.

5 Atsakymai į “Neblaiviai vairuotojai pasprukti nepavyko”

 1. Andr parašė:

  Gryna vadala,pusei mazeikiu zinoma savalka

 2. Oka parašė:

  Tom bobom mazeikiuose daryt naftininkai ju visu ispist nebepajegia,o kiti visi dirba furistais arba izvyke i europa dirbti,tai bobwlkas prisugeria ir plaka tas bliekas.

  1. Gal parašė:

   Nebegerk, nevykėli.

 3. Izabele parašė:

  Ja dar vyras bande uztot kelia bet ji vaziavo ant jo ir ji pastume i sona dar getrai kad per ja nenukentejo zmogus yra vaizdo irasas mazeikiu reiduose fb grupeje

 4. Faktas parašė:

  Jei yra kelių gaideliai, tai šiuo atveju reikėtų sakyti kelių vištelė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto