Neblaivūs vairuotojai prisipažinti nenori

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Savaitgalį Mažeikių rajone buvo sulaikytas vairuotojas, kurio girtumas viršijo 1,5 promilės. Dar dėl dviejų atvejų, kai vairuotojai galimai buvo neblaivūs, vyksta tyrimai.

Savaitgalį Mažeikių rajone budėjo Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos skyriaus pareigūnai, kurie į mūsų rajoną atvyksta policijos skiriamaisiais ženklais nežymėtu automobiliu.
Sekmadienį pareigūnai apsilankė Kalnijų kaime, kur jiems įtarimą sukėlė automobilį BMW vairavęs asmuo. Patikrinus jį buvo nustatyta, kad 19-metis vairuotojas yra apsvaigęs nuo alkoholio – tikrintuvas parodė 1,57 promilės girtumą. Dėl šio pažeidimo pradėtas ikiteisminis tyrimas.
Šeštadienio rytą specialiosioms tarnyboms buvo pranešta, kad Savarinos kaime nuo kelio į griovį yra nuvažiavęs automobilis BMW, pranešėjas šalia mato kelis vaikinus, o ar mašinos viduje yra žmonių, – nežinoma.
Kai policijos ir ugniagesių gelbėtojų ekipažai atvyko į vietą, vaikinai jau buvo išsiskirstę, automobilio numeriai – nusukti. Siekdami išvengti gaisro pavojaus, ugniagesiai gelbėtojai atjungė akumuliatorių. Policijos pareigūnai šiuo metu aiškinasi, kas ir kokios būklės vairavo šį automobilį.
Sekmadienį policijai buvo pranešta apie galimai neblaivų vairuotoją, kuris automobiliu važinėjosi Mažeikiuose. Pareigūnai surado nurodytą automobilį, tačiau jame vairuotojo nebuvo. Kai šis sugrįžo prie mašinos, paaiškėjo, jog vyriškis yra neblaivus. Policijai jis tvirtino, jog alkoholį gėrė namuose, o automobiliu niekur nevažiavo. Pareigūnai aiškinasi šio įvykio aplinkybes.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*

Naujienos iš interneto