Neblaivus vairuotojas pareigūnams pasiūlė tūkstantį eurų

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Vairuotojas, norėjęs išvengti administracinės atsakomybės ir pasiūlęs kyšį pareigūnams, dabar turės sumokėti administracinę baudą, neteks vairuotojo pažymėjimo bei bus baudžiamas dėl nusikalstamos veikos – bandymo papirkti pareigūnus.

Sekmadienį, apie pusę dviejų po pietų, į Krakius užsuko Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnų ekipažas. Pareigūnai mūsų rajone patruliavo važinėdami specialiais policijos ženklais nežymėtu automobiliu.
Krakiuose pareigūnų dėmesį patraukė automobilis, kurį vairavo 42-ejų metų mūsų rajono gyventojas. Patikrinus buvo nustatyta, kad vyras yra neblaivus – alkoholio tikrintuvas parodė 1,09 promilės girtumą.
Su pažeidimu vairuotojas sutiko, tačiau pabandė išvengti atsakomybės, siūlydamas pareigūnams kyšį – tūkstantį eurų. Šis siūlymas nepadėjo, tik dar labiau pablogino vairuotojo padėtį – jis buvo apklaustas kaip įtariamasis kyšio davimu.
Tai pirmas atvejis šiais metais, kai bandoma papirkti policijos pareigūnus. Pernai buvo užregistruoti penki bandymo papirkti atvejai.

2 Atsakymai į “Neblaivus vairuotojas pareigūnams pasiūlė tūkstantį eurų”

  1. Andr parašė:

    Per mažai pasiūlė:))

  2. Anonimas parašė:

    Labai gerai! Po Krakius ne vienas gaidelis girtas važinėja. Galėtų policija dažniau užsukti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*

Naujienos iš interneto