Nedarbo situacija rajone išlieka aštri

Pernai Užimtumo tarnybos Mažeikių klientų aptarnavimo skyriuje sumažėjo registruotų ilgalaikių bedarbių. Vido STANKAUS nuotr.

Nedarbo lygis Mažeikių rajone išlieka didesnis nei visoje šalyje ir Telšių apskrityje. Oficiali statistika byloja, kad kas dešimtas darbingo amžiaus mažeikiškis – bedarbis.
Sunkiausia darbo rasti moterims ir kaime gyvenantiems žmonėms. Galimybių įsidarbinti mažėja ir kitiems bedarbiams – registruojamų laisvų darbo vietų per metus sumažėjo daugiau nei 300.

Situacijos apžvalga – „Santarvės“ laikraštyje.

8 Atsakymai į “Nedarbo situacija rajone išlieka aštri”

 1. Anonimas parašė:

  Manau , kad mūsų rajono savivaldybės administracijai ši problema nerūpi. Priimdama sprendimus , dėl rajono švietimo įstaigose dirbančio aptarnaujančio personalo. Žmonės išvaromi į darbo biržą, o paslaugos perkamos ir už jas atsiskaitoma privačiam verslui.

 2. Tenio gerbėjui parašė:

  Nesinori tavęs labai nuliūdinti, bet ne tavo Tenys pasakė, kad klasterio nereikia, o “noriu noriu ministru būti” seimo narys. Kam jis tarnauja? Sau. Sau. Ir dar sau. Na ir šiek tiek verslininkams. Jam reikia, kad čia nebūtų darbo vietų, tada jo varduvoje žmonėms užteks ir grašius mokėti.

 3. Marytė parašė:

  Darbo biržoj sėdi darbuotojos nesuprantančios .. ir tai ar neturėtu jos ten buti daugiau apsišvietusios …

 4. Aha to Demesio parašė:

  Mažeikiai – pagrinde žemo išsilavinimo darbininkijos miestelis. Tos darbininkijos palikuonys, taipogi ne intelektualai. Darbininkija ir renka i save panašius, va kodėl progreso nėra. Va vienas puse algos savo darbuotojams liepia bulkomis atsiimt, bet pastoviai i tarybą išrenkamas, kitas – visi žinojo jog vagis, bet 20 metu pilkuoju kardinolu dirbo. Geriausias tai buves meras – nieko nežinojo, nematė, investicijų per patrankos šuvį neprileido, bet vos ne pusdievis tarp amebų. Pavyzdžių begalės. Ir va su tokiais faunos atstovais, mes norim proveržio?

 5. Demesio parašė:

  Mazeikiai garseja maziausiais atlyginimais ir bedarbiu skaiciumi,naktiniais nusikaltimais,girtu piemenu gastrolemis -tikras baltaveidziu charlemas ar bronskas.Reikalingos tam tikros proceduros,tame tarpe ir kvaisalu platinimo.

  1. Arvydas parašė:

   Čia kavos tirščiai ryte parodė?

 6. Tenio gerbejas parašė:

  As tai uz Teny visad balsuoju, nes tik jis geriausiai zino, ko reikia Mazeikiams. Va, jis suprato, kad klasterio nereikia, vadinasi nereikia. Ir jis teisingai pasake tiems, kurie nori ten dirbt – N.Akmene netoli, kas nores, gales ten vaziuot dirbt. Ir su Kryzium Tenys graziai suzaide – saibos po palam, a teisiams viens kryziuks….. Tenys gereuses.

  1. Tenio negerbejas parašė:

   Gerbejai teniaus :D Rasyt ismok grebly

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*

Naujienos iš interneto