Neeiliniame posėdyje – vicemerės atleidimo klausimai

Siūloma iš Mažeikių rajono savivaldybės mero pavaduotojo pareigų prieš terminą atleisti Rūtą Matulaitienę. Nuotr. iš Mažeikių rajono savivaldybės administracijos archyvo

Pirmadienį šaukiamo neeilinio Savivaldybės tarybos posėdžio darbotvarkėje – trys klausimai. Du iš jų susiję su Savivaldybės mero pavaduotojos Rūtos Matulaitienės atleidimu iš užimamų pareigų anksčiau laiko. 

});

Vyks slaptas balsavimas

Pirmadienį slaptu balsavimu politikai nuspręs, ar patvirtinti sprendimo projektą, kuriuo siūloma iš Mažeikių rajono savivaldybės mero pavaduotojo pareigų prieš terminą atleisti Rūtą Matulaitienę dėl nepakankamo veikimo bendraujant su bendruomenėmis, sveikatos apsaugos, seniūnijų ir Savivaldybės veiklos efektyvumo srityse.

R. Matulaitienei siūloma išmokėti iki atleidimo iš Mažeikių rajono savivaldybės mero pavaduotojo pareigų dienos jai priklausantį darbo užmokestį, kompensaciją už nepanaudotas atostogas bei jos vidutinio darbo užmokesčio 2 mėnesių dydžio išmoką.

Keitėsi koalicijos ir mero pavaduotojos

Socialdemokratų partijai atstovaujanti R. Matulaitienė mero pavaduotojo pareigas ėjo nuo 2021...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto