Neįgaliųjų sporto šventę planuojama rengti ir ateityje

Šventės dalyviai savo jėgas išbandė krepšinio turnyre. Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

„Kartu mes galime daugiau“ – taip pavadinta šeštadienį pirmą kartą Mažeikiuose vykusi neįgaliųjų sporto šventė.

Džiaugiasi, kad įkalbėjo

Dar praėjusią savaitę „Santarvės“ pakalbinta Mažeikių cerebrinio paralyžiaus asociacijos pirmininkė Zofija Valatkienė sakė, jog tokį renginį organizuoti ėmėsi paraginta ir paskatinta Neįgaliųjų sporto federacijos prezidento Anatolijus Čupkovo.
„Mano kaip organizatorės lūkesčiai dėl šios šventės išsipildė 100 procentų. Labai gerai, kad bemaž prieš metus Mažeikiuose lankęsis A. Čupkovas paragino imtis iniciatyvos. Džiaugiuosi ir vicemerės Irenos Macijauskienės „spyriu“ (gerąja prasme), ji ragino: darykite, organizuokite, nes mūsų rajone trūksta renginių neįgaliems žmonėms“, – kalbėjo „Santarvės“pašnekovė.

Planuoja sukurti tradiciją

Pasak Z. Valatkienės, kasmet rugsėjo 5-ąją minimą Cerebrinio paralyžiaus dieną mažeikiškiai šiemet paminėjo sportuodami šventėje „Kartu mes galime daugiau“.
Pašnekovė skaičiuoja, kad miesto dirbtinės dangos futbolo stadione vykusioje šventėje dalyvavo apie 150 neįgalių žmonių.
Joje dalyvavo ne tik pavieniai neįgalieji iš įvairių Mažeikių rajono seniūnijų, tačiau ir organizacijos „Gerumo galia“, „Jievaro“ pagrindinės mokyklos bendruomenė, Socialinių paslaugų tarnybą lankantys vaikai. Į Mažeikius atvyko ir svečių – Šiaulių sporto klubo „Entuziastai“ atstovai, profesionaliai užsiimantys bočia ir smiginiu.

Plačiau skaitykite antradienio laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto