Neišnaudotos progos lėmė antrąjį pralaimėjimą

Antrą pralaimėjimą iš eilės šeštadienį antrajame šalies futbolo federacijos antros lygos Šiaurės zonos pirmenybių rate savo stadione patyrė Mažeikių „Mažeikių“ futbolininkai. BIRŽIEČIAI ŽAIDĖ AGRESYVIAU
Namuose mažeikiškiai susitiko su vienais iš pirmenybių autsaiderių – Biržų „Rinkuškių“ futbolininkais. Pirmajame rate šių komandų mače stipresni buvo mažeikiškiai, kurie šventė pergalę išvykoje rezultatu 3:2.
Tačiau dar prieš rungtynių pradžią mūsų ekipos vadovas Aldaras Pupliauskas buvo atsargus: „Nors biržiečiai ir yra turnyrinės lentelės gale, tačiau pastaruoju metu jie iš eilės iškovojo net dešimt taškų, šiuo metu demonstruoja gerą sportinę formą. Tuo tarpu mūsų net keturi futbolininkai dar šiandien žaidė salės futbolo rungtynes už „Naftos“ ekipą Rygoje ir ką tik atskubėjo į savo stadioną“.
Biržiečiai šiuos žodžius netrukus patvirtino: „Rinkuškių“ futbolininkai greitai perėmė iniciatyvą ir pavojingai atakavo, tuo tarpu mūsiškiai žaidė vangiai, be ugnelės.
Jau devynioliktą kėlinio minutę svečiai iš arti pelnė pirmąjį įvartį, o po pertraukos praėjus keliolikai minučių – ir antrąjį. Tik tada mažeikiškiai sukruto, užgulė svečių vartus, tačiau visi smūgiai skriejo pro šalį.
Likus dešimčiai minučių iki rungtynių pabaigos svečių baudos aikštelėje buvo pargriautas Antanas Bulošas, ir jo smūgiuotą vienuolikos metrų baudinį atrėmė biržiečių vartininkas.
Vienam iš pirmenybių autsaiderių pralaimėta rezultatu 0:2.

FUTBOLININKAMS ATSILIEPIA NUOVARGIS
„Tik šiandien grįžome iš salės futbolo turnyro Rygoje (laimėjome prieš Latvijos klubų rinktinę rezultatu 5:3), todėl buvome labai pavargę. Tačiau šios rungtynės parodė mūsų jaunimo pasiruošimą: jie gali žaisti tik tada, kai varžovai jiems tai leidžia daryti. Tuo tarpu biržiečiai spaudė jau mūsų aikštės pusėje, neleido laisvai dirbti su kamuoliu ir iškart mūsų jauni žaidėjai sutriko, niekaip negalėjo atiduoti kamuolio priekyje žaidusiems G. Vilkui ir A. Bulošui“, – po rungtynių kalbėjo vienas iš pagrindinių mūsų ekipos žaidėjų Andrius Žukovas.
Pasak jo, šiuo metu „futbolo per daug“, todėl jis nebeteikia tokio malonumo, kaip sezono pradžioje: artėja salės futbolo sezonas, sunku prisiversti energingai lakstyti po aikštę.
Po šių rungtynių „Mažeikių“ komanda su 22 taškais ir toliau išlieka ketvirtoje turnyrinės lentelės vietoje.
Kitas penkioliktojo turo rungtynes mažeikiškiai savo stadione žais su paskutinėje vietoje esančiais N. Akmenės „Akmenės SC“ futbolininkais.
Pirmajame rate mūsų ekipa po susitikimo su jais šventė įtikinamą pergalę rezultatu 3:0.