Nemokamos plaukimo pamokos didelio susidomėjimo nesulaukia

Nemokamai plaukti yra mokomi ne tik miesto, bet ir kaimo pradinių klasių vaikai. Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Antrus metus Mažeikių sporto mokyklos baseine pradinukai bus nemokamai mokomi plaukti, tačiau norinčių pasinaudoti šia galimybe vis mažėja.
Mokyklų vadovai teigia, kad leisti vaikus mokytis plaukti pamokų metu yra per daug sudėtinga, baiminamasi, kad gali nukentėti ir ugdymo procesas.

Nemokamai plaukti yra mokomi ne tik miesto, bet ir kaimo pradinių klasių vaikai. Į Sporto mokyklos baseiną vaikai iš kaimų vežami Mažeikių rajono savivaldybės administracijos Švietimo skyriaus iniciatyva. Šio skyriaus vedėjas Apolinaras Stonkus „Santarvei“ sakė, kad pernai mokytis plaukti buvo nuvežta apie du šimtus antros klasės mokinių.
„Kadangi kaimuose vaikų mažėja, tai šiais metais planuojame vežti visų pradinių klasių mokinius. Žinoma, jei tik tėveliai sutiks, nes pernai buvo nemažai tokių, kurie neleido savo vaikų vežti į Sporto mokyklos baseiną, nors mes juos ir nuvežame, ir parvežame“, – prisiminė vedėjas.
Tėvų atsisakymo priežastys nėra tiksliai žinomos. Vieni esą sakydavo, kad vaikai serga, o kiti gal neleisdavo dėl to, jog negalėdavo nupirkti to, kas reikalinga plaukimui baseine.

Visas rašinys – „Santarvės“ laikraštyje.

6 Atsakymai į “Nemokamos plaukimo pamokos didelio susidomėjimo nesulaukia”

 1. Linas parašė:

  as manau , kad daugelis tevu noretu vesti atzalas , jei taip is rtiesu yra . as nera ten kokiu papildomu salygu

 2. Rita parašė:

  Pritariu, jog trūksta informacijos, Mažeikių sporto mokyklos internetinį puslapį seku jau nuo gegužės mėnesio, tačiau paskutinės naujienos – 2017-04-24 dienos. Jokios informacijos nepateikta nei apie vykdomus užsiėmimus, nei apie priimamų vaikų amžių, užsiėmimų laiką ar kainą.

 3. Vilma parašė:

  Kad Sauridos baseine vyksta nemokami plaukimo užsiėmimai vaikams sužinojau taip pat per vėlai, bet kad sporto mokykloje vaikus moko plaukti nemokamai – pirmą kattą girdžiu…

 4. Sonata parašė:

  Pirmąkart girdžiu, kad nemokamai mokina vaikus. Kur užsirašyti galima?

 5. Mama parašė:

  Pirma karta girdziu. Gal tiesiog reiktu daugiau informacijos, nes i plaukimo bureli tai niekad vietu nebuna.

 6. Vardas (privalomas) parašė:

  Jeigu trūksta pradinukų plaukimo pamokose, galėtų priimti ir vyresnius vaikus, kadangi ir tokių yra nemažai nemokančių plaukti. Kodėl nesuteikia tokios galimybės?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto