Nesėkmė – paskutinėmis akimirkomis

Juan Sandoval (su kamuoliu) įvartis rungtynėse neišgelbėjo „FK Atmosferos“ nuo pralaimėjimo. Kazio PAULAUSKO nuotr.

Lietuvos futbolo pirmos Optibet lygos pirmenybėse šeštadienį nesėkmę patyrė „FK Atmosfera“, namuose nusileidusi „FK Panevėžiui“ B.

Rungtynės mūsų ekipai prasidėjo daug žadančiai – 32-ąją pirmo kėlinio minutę jau devintu įvarčiu šiame sezone pasižymėjo rezultatyviausias mūsų ekipos žaidėjas kolumbietis Juan Sandoval. (Jis buvo išrinktas pirmos lygos Optibet čempionato rugpjūčio mėnesio žvaigžde – žaidėjas trejose mėnesio rungtynėse aikštės nepalikdavo be įvarčio.) Deja, džiaugtis persvara mažeikiškiams ilgai neteko – jau po trijų minučių svečiai išlygino rezultatą.

Antrame kėlinyje realių progų pelnyti antrąjį įvartį turėjo tiek viena, tiek kita ekipa, o rungtynių likimas išsisprendė per ketvirtą pridėtą minutę – paskutinės atakos metu po skersuoto kamuolio į mūsų baudos aikštelę panevėžiečių kapitonas kyštelėjo koją ir kamuolys įriedėjo į mažeikiškių vartus. Rezultatas 1:2 – apmaudi 11-ta „FK Atmosfera“ nesėkmė šiame čempionate.

Pasak Mažeikių komandos trenerių, progų turėjo abi ekipos, vyko lygi kova, tad teisingas rezultatas būtų lygiosios. Jau ne pirmas rungtynes mūsų ekipai pralaimėjimą arba lygiąsias lemia paskutinės susitikimų akimirkos. Kita vertus, kaip pažymėjo treneriai, reikia išnaudoti progas, pergales lemia pelnyti įvarčiai.
Ketvirtadienį 12-oje vietoje esančių mažeikiškių laukia išbandymas Marijampolėje – čia jie susitiks su ketvirtoje vietoje esančiais ekipos „Marijampolė city“ futbolininkais.