Nesėkmės persekioja „FK Atmosferą“

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Antrojoje Lietuvos futbolo lygoje toliau nesiseka „FK Atmosfera“ jauniesiems futbolininkams, tuo tarpu lyga žemiau rungtyniaujantis „Olimpas SC“ jau trečiose rungtynėse iš eilės  renka taškus.

Lieka be taškų

Šeštadienį Lietuvos antrosios  futbolo  lygos Vakarų zonos penktojo turo rungtynėse  namuose „FK Atmosfera“ komanda susitiko su Biržų „Širvėnos“ futbolininkais. Atkaklios dvikovos nebuvo – jaunieji mažeikiškiai pirmajame kėlinyje praleido du įvarčius į savo vartus, antrajame – dar keturis ir patyrė pralaimėjimą rezultatu 0:6.
„Reikia pripažinti, svečiai buvo gerokai stipresni už mūsų ekipą, tačiau rezultatas kiek per didelis. Mūsų ekipoje rungtyniauja šešiolikmečiai septyniolikmečiai futbolininkai, negalėjo jiems padėti Antanas Bulošas, tad tenka tik semtis patirties prieš vyrišką futbolą žaidžiančias ekipas“, – sakė komandos vadovas Aldaras Pupliauskas.
„FK Atmosfera“ išlieka vienintelė ekipa lygoje, kuri savo sąskaitoje dar neturi nė vieno taško. Antradienį mūsų ekipa žais išvykoje Šiauliuose su vietos „Juventa-99“ futbolininkais, kurie šiuo metu užima ketvirtąją vietą.

Užfiksuotos kovingos lygiosios

Lietuvos trečiosios futbolo lygos Klaipėdos zonoje jau trečiose rungtynėse iš eilės taškus pelno Mažeikių „Olimpas SC“ – šį kartą  išvykoje mažeikiškiai po atkaklios kovos sužaidė lygiosiomis rezultatu 2:2 su Plungės „Babrungas-2“ futbolininkais.
Abu kartus aikštės šeimininkai pirmavo, abu kartus mažeikiškiai po taiklių Antano Tautvydo smūgių lygino rezultatą. Kaip pripažino mūsų komanda, antrajame kėlinyje dar galėjo pasižymėti tiek viena, tiek kita komanda, tačiau rezultatas po finalinio teisėjo švilpuko liko lygus.
Surinkę penkis taškus, mažeikiškiai užima zonoje aštuntąją vietą. Kitą savaitgalį vyksiantį turą jie praleis, o namuose mūsų ekipa žais birželio viduryje, kai susikaus su laipteliu aukščiau stovinčiais „Gargždų pramogos-Taškas“ futbolininkais.