Netradicines pamokas vedė mūsų kraštietė

Susitikimas su Mažeikių Merkelio Račkausko gimnazijos bendruomene.

Mūsų rajone lankėsi Konstitucinio Teismo pirmininkė Danutė Jočienė. Dviejose gimnazijose vyko pilietiškumo pamokos su Konstitucinio Teismo teisėju. Teismo pirmininkė susitiko su Mažeikių Merkelio Račkausko ir Viekšnių gimnazijų mokiniais. Pastarąją gimnaziją – tuomet Viekšnių vidurinę mokyklą – D. Jočienė sidabro medaliu baigė 1989-aisiais.

});

TEISINĖS ŽINIOS SVARBIOS KIEKVIENAM PILIEČIUI

„Pilietinio ugdymo pamoka su Konstitucinio Teismo teisėju“ – iniciatyva, kai mokyklų bendruomenės galėjo pasikviesti Konstitucinio Teismo teisėją į pilietinio ugdymo pamoką. Iš mūsų rajono mokyklų šia galimybe pasinaudojo – paraiškas pateikė – dvi gimnazijos.

„Konstitucinio Teismo nagrinėjami klausimai gali atrodyti nutolę nuo kasdienio žmogaus gyvenimo. Tačiau taip nėra, nes Konstitucinio Teismo nutarimai keičia šalies teisės sistemą, kartu veikia ir kiekvieno žmogaus gyvenimą“, – taip šį sumanymą, prasidėjus Konstitucijos metams, pristatė D. Jočienė.
...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto