Noras svaigintis mažeikiškį atvedė į teisiamųjų suolą

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Jauno mūsų rajono gyventojo bandymai parsisiųsti psichotropinių ir narkotinių medžiagų baigėsi teistumu ir didele pinigine bauda.

Kaip paaiškėjo Šiaulių apygardos teismo nagrinėtos bylos metu, nusikaltimas, kuriuo buvo kaltinamas 22-ejų metų mažeikiškis A. P., įvykdytas šių metų pavasarį Mažeikiuose.
Kovo mėnesį internetu iš nenustatyto asmens Lenkijoje vaikinas nusipirko 0,6687 g miltelių, kurių sudėtyje yra psichotropinės medžiagos – heroino. Pardavėjui jaunas vyras nurodė, kad prekė turi būti atsiųsta į namus. Dar tą patį mėnesį Vilniaus teritorinės muitinės pašto poste pareigūnai šią siuntą sulaikė.
Jaunuolis, nesulaukęs pirmosios siuntos, gegužę iš tyrimo metu nenustatyto asmens Vokietijoje
internetu nusipirko 0,3576 gramų miltelių, kurių sudėtyje buvo psichotropinės medžiagos amfetamino, ir 0,2883 g miltelių su heroinu.
Šį kartą siuntinys turėjo būti pristatytas į vieną iš Mažeikiuose esančių paštomatų, tačiau ir ši siunta buvo muitinės pareigūnų sulaikyta.
Visas straipsnis – antradienio laikraštyje.

16 Atsakymų į “Noras svaigintis mažeikiškį atvedė į teisiamųjų suolą”

 1. vidas parašė:

  Mano nuomone, šiuose rinkimuose į Seimą Mažeikių rinkimų apygardoje 2-ture laimės L.Nagienė. Mano nuomone , kai kuriems Mažeikių verslininkams L.Nagienė čia, Mažeikiuose, jau nebeneša jokio pelno , nes neturi beveik jokių galimybių dalinti kokios nors valdiškos įstaigos lėšas, todėl gerai ją būtų išsiųsti į Seimą. Ar turės ji tenai kokią nors galimybę švaistyti Lietuvos biudžeto lėšas, kol kas nežinoma , bet rizikuoti verta , nes Mažeikiuose ji tokių galimybių turi mažiau. L.Rimkienė pasiekė , kad mažeikiškiai galėtų maistą gamintis čia, Mažeikuose, naudodami dujines virykles ir nereikėtų tai daryti Akmenėje , Skuode ar Plungėje , o po to su termosais pagamintą maistą gabentis į Mažeikius , nes taip būtų buvę pigiau, jei L.Rimkienė nebūtų apgynusi dujų vartotojų , bet tai jau užmirštas jos geras darbas . Nors , mano nuomone, L.Nagienė nėra nieko gero padariusi dėl mažeikiškių, išskyrus jos suburtam būreliui , mažeikiškiai vis tiek prabalsuos už L.Nagienę.Nes tie, dėl kurių stengėsi L.Rimkienė, turi žuvies atmintį.

 2. vidas parašė:

  2020 m. balandžio 6 d. Nr. A20-7
  1. SVARSTYTA. Dėl transporto suteikimo ir paruošimo vežioti asmenis, įtariamus sergant COVID-19 virusu, jeigu žymiai didėtų koronaviruso pandemija.
  Pranešėja posėdžio pirmininkė Laima Nagienė informavo, kad šiuo metu yra paruoštas vienas
  savivaldybės automobilis, žmonių, galimai sergančių COVID 19 virusu, pervežimo, bet jeigu žymiai didėtų koronaviruso pandemija, būtina numatyti dar 3 transporto priemones asmenų vežimui.
  Ir nė žodeliu neužsiminta ,kad yra 2020-03-25 sudaryta sutartis Nr.VP8-46 su UAB „Tomga“. Kaip suprantu, sutartis su UAB „Tomga“ sudaryta tik Jūsų dukters parvežimui , nes kažkodėl neinformuojate ESK narius apie tai , kad yra tokia sutartis ir yra galimybė suteikti transportą vežioti ir kitus asmenis , o ne tik Jūsų dukrą .

 3. vidas parašė:

  2020 m. kovo 26 d. Nr. A20-6

  Pasak L. Nagienės, blogiausia situacija šiai dienai yra su Nacionalinio visuomenės sveikatos centru prie Sveikatos apsaugos ministerijos (toliau- NVSC). Paprašius atvykusiųjų iš užsienio sarašų, NVSC sarašų nepateikė.
  Šie paprašė parašyti oficialų savivaldybės raštą Nacionalinio visuomenės sveikatos centrui, kadangi duomenų apsaugos įstatymas draudžia jiems pateikti sąrašus.
  1. NUTARTA: Įpareigoti seniūnus teikti tikslią informaciją apie grįžusius iš užsienio gyventojus kiekvieną dieną. Pastoviai kontaktuoti su grįžusiais gyventojais, kaip šie laikosi saviizoliacijos.

  Kodėl nepateikė oficialų savivaldybės raštą Nacionalinio visuomenės sveikatos centrui apie grįžusius iš užsienio gyventojus- neaišku .Kažkodėl nusprendė apsiriboti mažiau patikima informacija, gauta iš seniūnų . Didžiausia tikimybė , kad buvo bijomasi , kad paaiškės tikras oficialus iš užsienio grįžusių asmenų skaičius ir nebebus kaip paaiškinti, tai iš kur tiek atsirado viešbučiuose izoliuotų asmenų. Tai ką pateikia seniūnai, nėra tiksli informacija , bet su Nacionalinio visuomenės sveikatos centro pateikta informacija jau būtų galima padirbėti.

 4. vidas parašė:

  Iš ESK 2020 m. kovo 24 d. Nr. A20-5 protokolo
  SVARSTYTA:
  Laima Nagienė supažindino posėdžio dalyvius su bendra situacija Mažeikių rajone. L. Nagienė sakė, kad pirmadienį gausime labdarą iš privačios įmonės. Ši labdara bus išdalinta tiems, kuriems labiausiai šiuo metu reikalinga. Mažeikiuose kol kas užsikrėtusiųjų nėra. Visi parvykę iš užsienio privalo laikytis saviizoliacijos. Šiai dienai yra apgyvendinta 20 piliečių. Vienas gyvena Krizių centre. Dėl parvykusiųjų iš užsienio apgyvendinimo sutarta su bendrabučio tipo viešbučiu „Valina“ – išnuomotas visas blokas. Už parą savivaldybė mokės po 24 eurus. Grįžtančių mažeikiškių šiuo metu yra labai daug. Buvo susisiekta su viešbučio „Astrum Palace“ savininku ir sutarta, kad konfliktiški parvykeliai būtų užrakinti savo kambariuose iš lauko pusės.

  Su visais viešbučiais sudarytos sutartys 2020-03-23. Už parą savivaldybė mokės po 24 -30-40-42 eurus. Užuot siuntę izoliacijai į pigesnį viešbutį, izoliacijai iš užsienio grįžusius asmenis valdininkai juos nusiuntė į brangesnius.
  A.Gromakovos I| „Valina“ 24 eurai parai. Buvo apgyvendinta 34 asmenys. Nėra sąrašuose 15 asmenų.
  UAB „Plinįjus“ 30 eurai parai. Buvo apgyvendinta 43 asmenys. Nėra sąrašuose 29 asmenų.
  UAB „Vanagėliai“ 40 eurai parai. Buvo apgyvendinta 34 asmenys. Nėra sąrašuose 17 asmenų.
  UAB „Edval“ 42 eurai parai. Buvo apgyvendinta 45 asmenys .Nėra sąrašuose 17 asmenų.
  Kodėl savivaldybė apmokėjo už sąrašuose nesančius asmenis? Mano nuomone, todėl, kad tai L.Nagienės ir, jei turėjo bendrininkų, jos/jų gauta nauda už tokią veiką .Viešbučių savininkai gi nemokės iš savo kišenės valdininkams .Valdininkai pasirūpino , kad viešbučiai gautų Mažeikių biudžeto lėšas , o jie , kad tie valdininkai taptų dar turtingesni.Tik UAB „Vanagėliai“ ir UAB „Plinįjus“ , ko gero, viską gautą naudą pasiliko sau, nes ESK 2020 m. balandžio 14 d. Nr. A20 – 8 Pasisakė N. Rapšys, kuris klausė, ar Mažeikių rajono gyventojai saviizoliacijai vežami į tuos pačius viešbučius.
  Atsakė L. Nagienė, kad Plinkšių viešbutyje saviizoliacijoje šiuo metu yra 7 asmenys, o viešbutyje „Linelis“ tik 1 asmuo ir daugiau į šiuos viešbučius asmenys nebebus nukreipiami, nes kyla problemų dėl nuvežimo.Dukrai parsivešti iš Estijos problemų nekyla , bet pavežėti ne giminaičius jau atsiranda problemos . Sudarydami sutartis žinojo , kad tie viešbučiai ne Mažeikių mieste , bet tada rūpėjo tik nauda ir nesitikėjo , kad viešbučių savininkai bus savanaudžiai.Bet gali būti , kad klystu. Kokia tikimybė , kad beveik visuose viešbučiuose nėra sąrašuose 50% asmenų kurie gyveno viešbučiuose. Mažai tikėtina , kad taip gavosi natūraliai.

 5. vidas parašė:

  Iš ESK 2020 m. kovo 24 d. Nr. A20-5 protokolo :

  L. Nagienė pasiteiravo G. Ligeikienės , kokia yra galimybė gauti grįžusiųjų iš užsienio piliečių sąrašus.
  G. Ligeikienė sakė, kad šiai dienai nėra galimybės išrūšiuoti parvykusiuosius pagal savivaldybes.
  Labai keistas atsakymas . L.Nagienė klausia visai ne to . Ar L.Nagienė bent klausosi , ką jai atsako į jos klausimą , ar jai tik rūpi , kad karavanas eitų , o ką šunys loja -jai nė motais . L.Nagienė G. Ligeikienei turėjo pasakyti:- višta tu , aš tavęs ne šito klausiu ir dar kartą pakartoti jai klausimą , kad gauti atsakymą į pateiktą klausimą , kad būtų galima priimti sprendimą pagal gautą atsakymą. Gavosi , kad vieno klausė , atsakė apie kitką , tai kokį reikia priimti sprendimą , jei tau nerūpėjo , ar galima išrūšiuoti grįžusiųjų iš užsienio piliečius pagal savivaldybes. Kad L.Nagienė negirdėjo pensininko, jau man teko susidurti: ji nenorėjo suprasti asmens , kuris pateikė visus įrodymus , kad jam reikia mokėti didesnę pensiją .Net man, glušiui, buvo akivaizdu , kad jis teisus , bet tik ne L.Nagienei .Gal Jūs aklai pasitikėjote savo darbuotojais , bet kai jūsų asmeniškai buvo prašoma įvertinti pateiktus įrodymus , jums ,kaip supratau , mažiausiai rūpėjo kažkoks pensininkas , nes jis ne Jūsų giminaitis ir ne verslininkas. Gerai , kad tas asmuo buvo žmogus, o ne koks krakiškis, tai todėl jam pavyko atgauti tai , kas priklauso. Ir pensiją pradėjo mokėti tokią , kokią jis buvo užsidirbęs ir grąžino jam pensijos nepriemoką už ankstesnį laikotarpį 4000 ar 6000 Lt. (tikslios sumos nepamenu).Kai jis užėjo pas Jus į kabinetą ir norėjo pagalbos , buvo „gražiai“ išprašytas. Anot jo , trūko tik spyrio į užpakalį. G. Ligeikienę taip „gražiai“ išprašykite , ar tik prieš pensininkus tokia drąsi? (bus tęsinys)

 6. vidas parašė:

  Pradėjau skaityti Mažeikių rajono savivaldybės ekstremaliųjų situacijų komisijos (toliau – ESK) posėdžių protokolus. Laikiausi prielaidos, kad Mažeikių svetainėje pateikti duomenys yra teisingi. Protokoluose pastebėtas gramatines ir skyrybos klaidas ištaisiau.

  2020 m. kovo 23 d. Nr. A20-4
  SVARSTYTA:
  „ Laima Nagienė informavo, kad daug skambučių sulauksime iš mažeikiškių, kurie grįžta iš užsienio šalių. Gyventojų parvežimo paslaugą gali suteikti taksi, kurie pavežėtų gyventojus iki pasienio ir Buknaičiuose juos pasitiktų artimieji“.
  Kodėl mažeikiškiams parvežimo paslaugą gali suteikti taksi , o tavo dukrą turėjo būti pargabenta už Mažeikių biudžeto lėšas . Tai matyt veikei pagal savo kredo-„mano gyvenimo kredo – padėti ir tarnauti žmonėms, bei savo rajonui , išliekant sąžiningai sau ir kitiems „. Taigi pagal tavo kredo žmonės tai tik tavo dukra visi kiti tik mažeikiškiai .

 7. vidas parašė:

  L. Nagienė: “AUKSINIŲ” MAIŠELIŲ ISTORIJOS KŪRĖJAI PASIEKĖ ABSURDO REKORDĄ

  „Nei maišelių, nei jokių kitų prekių savivaldybės administracijos direktorius neužsako. Tokia tvarka ne tik Mažeikių rajone, bet ir visuose kituose Lietuvos rajonuose ir visose savivaldybėse. Tai ne administracijos direktoriaus darbas. Dar kartą akcentuoju, kad maišelių neužsakinėjau.
  Už maišelių apskaitą ir maišelių užsakymus yra atsakingas ryšių su visuomene skyrius, o maišelių ir kitų prekių užsakymus vykdo bendrasis skyrius, už kurį buvo atsakingas tuo metu direktoriaus pavaduotojo pareigas ėjęs S.Šiurys. Kodėl nuspręsta, kad savivaldybei reikalingas būtent toks užsakytas maišelių skaičius reikia teirautis ne per visuomenės informavimo priemones, o ryšių su visuomene skyriuje“.
  Kita pusė tvirtina : „Dar šių metų pavasarį buvusi Savivaldybės administracijos direktorė Laima Nagienė raštu nurodė Bendrojo skyriaus vyriausiajam specialistui užsakyti skirtingo dydžio reprezentacinių maišelių“. L.Rimkienė : „Kreipiausi į bendrojo skyriaus specialistę Rimą Blaževičienę su klausimu, kas suderino dizainą, kas užsakė šitokį kiekį maišelių? Specialistė užtikrino, kad pirkimą atliko, maišelius užsakė, dizainą derino savavališkai, savarankiškai buvusi administracijos direktorė L.Nagienė“.

 8. vidas parašė:

  L. Nagienė: “AUKSINIŲ” MAIŠELIŲ ISTORIJOS KŪRĖJAI PASIEKĖ ABSURDO REKORDĄ

  „Įdomu būtų sužinoti ir tai, kodėl savivaldybė užsiima svetimo turto dalinimu – “auksiniai” maišeliai šiuo metu net nėra savivaldybės nuosavybė, nes ir iki šios dienos sąskaitos už maišelius nėra apmokėtos ir maišeliai tebėra gamintojo nuosavybė. Pagarsinti “auksiniai” maišeliai buvo dalijami ir rajono šventėse, ir abiturientų išleistuvėse, ir tai yra įamžinta facebook’e.
  Ir kodėl atkakliai kartojama, kad užsakytas itin didelis kiekis maišelių, jei jau per mėnesį nuo maišelių gavimo dienos rajone buvo sparčiai išdalinti savivaldybei nuosavybės teise nepriklausančių 180 maišelių, nors, kaip dabar žinoma, ryšių su visuomene skyrius turėjo 1800 vienetų senesnio dizaino maišelių likutį“.
  Akivaizdu , kad esate valdininkė nuo kaulų iki smegenų . Jūsų galimai įkurtas UAB-as, jei negautų iš valstybės biudžeto finansavimo, žlugtų dar nepradėjęs veiklos. Jei, mano nuomone, turėtumėte proto ir būtumėte tikinti, tai turėtumėte melstis ,kad tik savivaldybė tuos visus maišelius sunaudotų , o jūs dar nepatenkinta . Jei dar turite galimybę kažkaip paveikti savivaldybės darbuotojus ,pasistenkite , kad tie „auksiniai maišeliai“ būtų sunaudoti .Jei yra galimybė nepažeidžiant įstatymų paskatinti savivaldybės darbuotojus, tai galite prisidėti ir savo asmeninėmis lėšomis -pelnas vistiek bus. Paaiškinu: maišelių tiekėjas dar kartą paprašys apmokėti už patiektas prekes ir pasiūlys savivaldybei, jei nenori mokėti pinigų už pateiktas prekes ,tegul jas jiems grąžina. O grąžinti savivaldybė jau neturi ką , nes visi maišeliai sunaudoti, lieka tik sumokėti pinigus tiekėjui geruoju arba teks sumokėti už maišelius teismo keliu.

 9. vidas parašė:

  L. Nagienė: “AUKSINIŲ” MAIŠELIŲ ISTORIJOS KŪRĖJAI PASIEKĖ ABSURDO REKORDĄ

  „Įdomu būtų sužinoti, kiek gyventojų pinigų buvo iššvaistyta per Roventos televizijos kanalą transliuotam reportažui apie “auksinius” maišelius ir straipsniui Santarvės laikraštyje? Ir kodėl tai daroma rinkimų “išvakarėse”? Negi šitokiu būdu tikimasi sutaupyti rinkiminei kampanijai?“
  Mano nuomone, jau dabar geriau jumis atsikratyti, nei tada, kai Lietuvos biudžetas nuo jūsų veikimo taps tuščias.

 10. vidas parašė:

  L. Nagienė: “AUKSINIŲ” MAIŠELIŲ ISTORIJOS KŪRĖJAI PASIEKĖ ABSURDO REKORDĄ

  „Kaip šitaip neprofesionaliai galima atlikti rinkos tyrimą ir Kinijoje masiškai gaminamus maišelius lyginti su specialiu užsakymu gaminamais maišeliais Lietuvoje? Tai yra tas pats, kaip lyginti 5 eurus kainuojančias kinietiškas sportines kelnes su “Utenos trikotažo” ar “Audimo” kelnėmis, kainuojančiomis 40-60 eurų.“
  Tamsuolei pateikiu šviesos.
  Audimo” specialistai atrenka, testuoja medžiagas, modeliuoja ir kuria būsimo gaminio konstrukciją, o produkcija siuvama Tolimuosiuose Rytuose, dažniausiai – Kinijoje. Tolimųjų Rytų šalyse pagaminama apie 95 proc. Europoje parduodamų žiemos sporto gaminių .
  Ir ji yra kandidatė į Seimą . Nedarykite gėdos, atsiimkite savo kandidatūrą į Seimą. O tai mažeikiškiai sudegs iš gėdos, dėl Jūsų tamsumo.

 11. vidas parašė:

  L. Nagienė: “AUKSINIŲ” MAIŠELIŲ ISTORIJOS KŪRĖJAI PASIEKĖ ABSURDO REKORDĄ

  „Išplatintoje melagingoje informacijoje apie “auksinius” maišelius kažkodėl buvo pamiršta pasakyti apie pirkimo dokumentuose numatytą sąlygą, kad dalis prekių pavadinimų sutarties galiojimo laikotarpiu gali keistis. Tai reiškia, kad ši sąlyga numatė galimybę užsakyti kitų pavadinimų prekes, o šiuo atveju – maišelius. 1.2. Sutarties dalykas – Tiekėjas įsipareigoja parduoti popierinius arba kartoninius žurnalus, apskaitos knygas, segtuvus, blankus ir kitus spausdintus raštinės reikmenis“. Kur Jūs čia randate maišelius ? Ir kur sąlyga, kad dalis prekių pavadinimų sutarties galiojimo laikotarpiu gali keistis?

 12. Vidas parašė:

  Nagienė: “AUKSINIŲ” MAIŠELIŲ ISTORIJOS KŪRĖJAI PASIEKĖ ABSURDO REKORDĄ

  „2019 m. balandžio 5 d. buvo sudaryta nauja reklaminių gaminių-prekių sutartis. Šią sutartį taip pat pasirašė tuometinis direktoriaus pavaduotojas S.Šiurys“.
  1.1. „ reklaminių gaminių-prekių sutartis“ melas Sutarties pavadinimas – „Popieriniai arba kartoniniai žurnalai, apskaitos knygos, segtuvai, blankai ir kiti spausdinti raštinės reikmenys“.
  Nežinau, kas gali patikėti tokiu, mano nuomone, Jūsų skleidžiamu melu .Ko gero,brangiai Jums kainuos, jei norėsite , kad patikėtų . Jie irgi moka skaičiuoti ir žino , kad ne viena tokia sutartis ,ko gero, yra sudaryta. 12000 eurų sutartis, prekės vidutiniškai pabrangintos 5 kartus : 12000 :5= 2400 eurų, galimai, atitenka uab. Kaip, mano nuomone, dalijasi L.Nagienė gautais pinigais : įmonės savininkui sako- džiaukis , kad iš tavęs pirkome , valdininkei- tau kitais metais pakelsiu atlyginimą , o tuos trupinius, kurie liko viską jums atidavus- pasiimu aš sau , nes aš dirbu tėvynei , tautai , tau ir tavo šeimai .

 13. vidas parašė:

  L. Nagienė :“AUKSINIŲ” MAIŠELIŲ ISTORIJOS KŪRĖJAI PASIEKĖ ABSURDO REKORDĄ

  „Toje sutartyje buvo numatyta pirkti iš viso 1000 maišelių, o šiuo metu atlikto audito nustatytas maišelių likutis buvo 1800 vnt. Vadinasi, maišeliai sutarties galiojimu metu buvo perkami turint didžiulius likučius“.
  Kaip suprantu, Jūs net laiko nesuvokiate arba tyčia klaidinate naivius rinkėjus , nes kažkodėl nepasakote, kiek buvo nupirkta maišelių pagal 2016 m. vasario 25 d. sutartį. Gal nors ir sudarė 1000 maišelių pirkimui sutartį, tačiau esant tokiai didžiulei naudai, nupirko 1800 vnt. Pirko gi garbingi savivaldybės darbuotojai . Paaiškinu: maišeliai buvo perkami 2016 m. vasario 25 d. ,auditas atliktas 2020-09-04. Atlikus auditą jo metu nustatytas 1800 maišelių likutis. Taigi, jei nupirko tik 1000 vnt maišelių, tuo metu likutis buvo 800 vnt maišelių . Kai pirko Jums būnant direktore , maišelių likutis buvo 1800 vnt, o nupirko net 3 600 vnt . Ar bent suvokiate skirtumus, matematike ? Likutis 1800 vnt., o perkate 3600 vnt. O pagal 2016 m. vasario 25 d. sutartį galimai perkama 1000 vnt., kai likutį, ko gero, sudaro tuo metu tik 800 vnt. ir Jūs tai vadinate „didžiuliu“ .Kaip tada reikia vadinti, kai likutis 1800 vnt , o perkate 3600 vnt.? Gobšumu , neturėjimu saiko? Garantija ,kad Mažeikių biudžetą per puse metų iššvaistysiu?

 14. vidas parašė:

  L. Nagienė: “AUKSINIŲ” MAIŠELIŲ ISTORIJOS KŪRĖJAI PASIEKĖ ABSURDO REKORDĄ

  „Todėl jaučiu pareigą ir būtinybę pateikti gyventojams teisingą ir faktais pagrįstą informaciją“.
  Tačiau, kažkodėl pateikiate tokius vėjus , kad net nežinau kaip Jus pridengs Mažeikių teisėsaugos darbuotojai.Derinkite savo kalbas su advokatu ir R.Blaževičiene. Nors, geriausiai, tylėkite ir skelbkite tik gražias kitų žmonių mintis. Jūs turite suprasti: mano nuomone, esate tik dulkė, kuri galimai bus išrinkta į Seimą , bet vistiek liksite dulke , nes Jūsų išsakytų minčių niekas niekados, mano nuomone, nelaikys protingomis, ar gražiomis. Ir Jūsų padaryti darbai, kaip suprantu, yra asmeniškai skirti tau ir tavo vaikams.Jūs tikrai tiktumėte į Seimą , nes ten visi tokie .

 15. vidas parašė:

  L. Nagienė: “AUKSINIŲ” MAIŠELIŲ ISTORIJOS KŪRĖJAI PASIEKĖ ABSURDO REKORDĄ

  Nesuprantu , kam Jūs teisinatės dėl „auksinių maišelių“, jei tą sutartį pasirašė direktoriaus pavaduotojas S. Šiurys . Nei maišelių, nei jokių kitų prekių savivaldybės administracijos direktorius neužsako.Už maišelių apskaitą ir maišelių užsakymus yra atsakingas ryšių su visuomene skyrius, o maišelių ir kitų prekių užsakymus vykdo bendrasis skyrius, už kurį buvo atsakingas tuo metu direktoriaus pavaduotojo pareigas ėjęs S.Šiurys. Gal kaip tik gerai , kad „auksinių maišelių“ pirkimas perduotas Mažeikių prokuratūrai . Pagal tai, ką Jūs pateikėte, tai Jūs tikrai nekalta- kalčiausi, pagal Jus, tai S. Šiurys ir R.Blaževičienė. S. Šiurys, jei pasitvirtins mesti kaltinimai, ko gero išsisuks, bet R.Blaževičienei gali tekti kelis metus pagyventi Panevėžyje.

 16. vidas parašė:

  Adele Jazdauskiene
  Aš netikiu Laima,nes ją truputį pazistu,o be to ji yra ir mano giminaite.As balsuoti uz Lina Rimkienupu

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*