Nubaustas vadybininkas, savinęsis mažeikiškės bendrovės pinigus

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Panevėžio apygardos teismo teisėjai skyrė bausmę vadybininkui, vienai Mažeikių įmonei atnešusiam beveik šimtatūkstantinius nuostolius.
Panevėžio apygardos teismas nustatė, kad nuo 2017-ųjų dvejus metus Mažeikiuose įsikūrusios suskystintomis naftos dujomis prekiaujančios bendrovės vadybininku dirbęs ir dujų išpilstymo postui Panevėžyje vadovavęs D. K. savinosi įmonės pinigus.
Vadybininkui buvo pavesta organizuoti padalinio bei suskystintų dujų degalinės ūkinę ir prekybinę veiklą, jis turėjo kontroliuoti finansinių buhalterinių operacijų teisėtumą, tinkamą įforminimą, buvo visiškai materialiai atsakingas už įmonės jam patikėtų piniginių bei materialinių vertybių saugumą.
„Kaip paaiškėjo, beveik dvejus metus už fiziniams ir juridiniams asmenims parduotus dujų balionus gautos didžiosios dalies pinigų D. K. neįnešdavo nei į banką, nei į kasą. Per tiek laiko buvęs vadybininkas padarė įmonei žalos už daugiau kaip 92 tūkst. eurų. Jo kaltę patvirtina teisme apklaustų liudytojų parodymai, pinigų paėmimo kvitai, paties kaltinamojo D. K. bendrovės direktoriui rašyti pasiaiškinimai, kuriuose jis pripažįsta neįnešęs pinigų į kasą, kiti dokumentai“, –informavo Panevėžio apygardos teismo pirmininko padėjėja ryšiams su žiniasklaida ir visuomene Jolita Gudelienė.
Visas straipsnis – penktadienio laikraštyje.

One Reply to “Nubaustas vadybininkas, savinęsis mažeikiškės bendrovės pinigus”

  1. Nausėda parašė:

    Žiurknalistėliai kaip visada apsirūkę .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto