Nuo kelio nuvažiavo automobiliai

Vilkikas, vežęs kurą, pramušė kelio atitvarus ir nuvažiavo į griovį. Autorius nuotrauka

Trečiadienį, prieš septintą valandą ryto, kelyje Mažeikiai–Kuršėnai įvyko avarija – nuo kelio nuvažiavo ne tik du lengvieji automobiliai, bet ir sunkiasvorė transporto priemonė, vežusi kurą.

Avarija įvyko už Krakių gyvenvietės, važiuojant Viekšnių link. Kaip vėliau „Santarvei“ pasakojo vilkiko vairuotojas, kelias šioje atkarpoje buvo ypač slidus. Jis pastebėjo, kad nuo kelio nuvažiavo lengvasis automobilis, tada sumažino greitį net iki penkiasdešimties kilometrų per valandą, po truputį stabdė. Šios pastangos nepadėjo – vilkiką sumėtė, jis išvažiavo į priešingos krypties eismo juostą, pramušė atitvarus ir nuvažiavo nuo kelio.
Į įvykio vietą buvo iškviesti ne tik policijos pareigūnai, bet ir mažeikiškiai ugniagesiai gelbėtojai, tačiau pastarųjų pagalbos neprireikė: automobiliuose žmonės nebuvo prispausti, jie nenukentėjo, iš transporto priemonių jokie skysčiai neišsiliejo.

One Reply to “Nuo kelio nuvažiavo automobiliai”

  1. Algirdas parašė:

    Važiavau ir aš apie 5 val ryto šiuo keliu. Nors ir buvo labai slidu, bet kelių priežiūros barstytuvo nesimatė. Per raciją kalbėjau su kitais vairuotojais ir jie sakė, kad kituose rajonuose jau iš vakaro barstė kelius su druska, o mūsiškiai to padaryti nesugebėjo ar nenorėjo…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto