Nuo kelio nuvažiavusį vilkiką „sustabdė“ miško medžiai

Nuotr. iš socialinio tinklalapio „Facebook“ grupės „Mažeikių reidai“

Ketvirtadienį mažeikiškiai policijos pareigūnai dirbo dviejų avarijų vietoje. Jie taip pat nustatinėja praėjusį penktadienį mieste avariją sukėlusį vairuotoją.

Sunkvežimį išlaisvino ugniagesiai

Ketvirtadienio rytą už Balėnų, važiuojant Kantenių gyvenvietės link, įvyko avarija – vilkikas „Scania“ su puspriekabe nuvažiavo nuo kelio. Į įvykio vietą buvo iškviesti ir trys rajono ugniagesių gelbėtojų ekipažai – buvo pranešta, kad vairuotojas negali išlipti, nes miške, į kurį nuvažiavo vilkikas, ant transporto priemonės užvirto medžiai.
Atvykus ugniagesiams gelbėtojams paaiškėjo, kad nesužeistam blaiviam vairuotojui pavyko iš kabinos išlipti pro keleivio duris. Pareigūnai supjaustė ant vilkiko užvirtusius medžius, atjungė akumuliatorius ir apsaugojo kuro baką, iš kurio lašėjo degalai.
Apie pirmą valandą dienos sunkvežimį su puspriekabe ant kelio ištraukė kitas vilkikas.

Nukentėjo dviratininkas

Kita avarija įvyko prieš vidurdienį Montuotojų gatvėje. Pirminiais policijos duomenimis, dviračiu važiavęs 39-erių metų vyras suko į dešinėje esančią teritoriją, nepaliko saugaus atstumo ir atsitrenkė į priešpriešiais iš šios teritorijos išvažiavusį automobilį „Peugeot Partner“, kurį vairavo 30-metis vairuotojas. Po šio susidūrimo dviratininkui prireikė medikų pagalbos.
Visas straipsnis – antradienio laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*