Rajone skelbiama gripo epidemija

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Pirmadienį Mažeikių rajono savivaldybės administracijos direktorius Bronius Kryžius pasirašė įsakymą dėl gripo ir ūminių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų epidemijos paskelbimo.
Nuo trečiadienio, vasario 7 dienos, pamokos nevyks visose Mažeikių rajono mokyklose.  

Jau kelias savaites, esant dideliam mokinių sergamumui, dalyje Mažeikių rajono ugdymo įstaigų nevyko pamokos. Pasak švietimo ir sveikatos stebėseną atliekančių specialistų, situacija kasdien vis blogėjo.
Praėjusią savaitę sergamumo gripu ir ūminėmis viršutinių kvėpavimo takų infekcijomis (ŪVKTI) rodiklis Mažeikių rajone pasiekė 206,31 atvejo 10 tūkst. gyventojų, o klinikinių gripo atvejų skaičius buvo 136, tai sudaro 12,6 proc. visų registruotų tokio pobūdžio infekcinių susirgimų.
Pirmadienį Savivaldybė gavo Nacionalinio visuomenės sveikatos centro prie Sveikatos apsaugos ministerijos Telšių departamento rekomendaciją rajone skelbti gripo epidemijos pradžią.
Nuo trečiadienio, vasario 7 dienos, pamokos nevyks visose Mažeikių rajono mokyklose.  Apie tai, kada mokiniai turės sugrįžti į mokyklas, tėvai ir mokiniai bus informuoti vėliau.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto