Nuo smurtautojų kentėjo artimi žmonės

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Savaitgalį policijos pareigūnai aiškinosi trijų smurto artimoje aplinkoje atvejus. Nukentėjusieji į medikus dėl sužeidimų nesikreipė.

Penktadienio popietę policijos ekipažas vyko į Ukrinus, kur musgaudžiu buvo „auklėjamas“ 44-erių metų neblaivus (jam nustatytas 2,02 promilės girtumas) vyras. Nukentėjusysis teigė, kad jį šiuo buityje naudojamu daiktu sumušė penkeriais metais jaunesnė sugyventinė, jai policijos pareigūnai nustatė 1,86 promilės girtumą.
Tą patį vakarą Šiaulių policijos areštinėje atsidūrė ir 54-erių metų mažeikiškis. Jis namuose, Naujojoje gatvėje, sumušė penkeriais metais vyresnę žmoną. Abu sutuoktiniai buvo neblaivūs – vyrui nustatytas 2,66 promilės girtumas, moteriai – 1,76 promilės.
Šeštadienio vakarą bute Naftininkų gatvėje prieš blaivią 70-metę motiną ranką pakėlė 50-metis sūnus. Įtariamasis, kuriam nustatytas 3,01 promilės girtumas, buvo sulaikytas ir uždarytas į areštinę.
Pasak policijos pareigūnų, šiomis dienomis informacinių pranešimų apie smurtą sulaukiama nemažai, tiesa, ne visi jie baigiasi ikiteisminiais tyrimais. O smurto atvejų, lyginant su praėjusiais metais, mažiau – šiemet dėl fizinio skausmo sukėlimo ar nesunkaus sveikatos sutrikdymo registruota 81 nusikalstama veika, pernai – 107.

One Reply to “Nuo smurtautojų kentėjo artimi žmonės”

  1. Anonimas parašė:

    Ale kokios gražios tradicinės šeimos Mažeikiuose :) Labai tiktų šeimų maršams :)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto