Ar skirsite paramą partijoms?

Partijoms jau paskirstyta per 10 mln. litų valstybės dotacijų. Jos apskaičiuojamos pagal buvusių rinkimų rezultatus. Gyventojai taip pat gali paremti kurią nors partiją, skirdami jai 1 proc. nuo sumokėto pajamų mokesčio.
Mažeikiškių klausėme, kam jie linkę skirti paramą ir ar ketina paremti partijas.

 

 

Zita POCIUVIENĖ. Jono STRAZDAUSKO nuotr.

Zita POCIUVIENĖ, prekybininkė:

– Šiek tiek sentimentų jaučiu Darbo partijai, kurios lyderis Viktoras Uspaskichas, bent jau žiūrint mano akimis, nemeluoja. Tačiau dabar dar labai stipriai abejoju, ar pervesiu tą vieną procentą gyventojų pajamų mokesčio būtent šiai partijai. Manau, kad tie gyventojų pinigėliai, atiduoti kokiai nors nevyriausybinei organizacijai, realiau kažkam padėtų, negu toms partijoms, kurios įpratusios ne tokius pinigus vėjais paleisti. Manau, kad gal geriau ne tik du, bet ir tą 1 procentą pervesiu gyvūnų globos draugijai.

 

 

Kazys SIRUTIS. Jono STRAZDAUSKO nuotr.

Kazys SIRUTIS, pensininkas:

– Jeigu reikia, aš visada galėčiau paremti Tėvynės sąjungos (Lietuvos konservatorių) partiją. Tačiau esu pensininkas, tad teikti kokią nors paramą man būtų sudėtinga.
Suprantu, kad ši nauja partijų rėmimo tvarka yra gera mintis. Gyventojai lyg ir patys dalyvauja valstybės valdyme, turi galimybę pasvarstyti, kuri partija ir ką gero gali padaryti Lietuvai. Taip ugdomas visuomenės pilietiškumas. Be to, gyventojų parama – tai garantuotas skaidrumas. Kai verslas galėjo remti partijas, tai jis šiaip sau iš geros širdies to nedarė. Vėliau politikai jiems turėjo atidirbinėti.

 

 

Antanina ZORINA. Jono STRAZDAUSKO nuotr.

Antanina ZORINA, socialinė darbuotoja:

–  Savo 2 proc. gyventojų pajamų mokesčio jau pervedžiau Socialinių paslaugų tarnybai. Ką darysiu su tuo vienu procentu, dar nenusprendžiau. Tos visos partijos taip susijaukė, nuolat tarpusavyje riejasi ir visos siekia tik valdžios… Atiduoti kuriai nors vienai pirmenybę – nematau prasmės. Geriau jau tą atliekamą litą atiduoti kokiems nors vaikų namams ar našlaičiams. Valdžia jais visiškai nesirūpina, tad kodėl mes turėtume remti tuos valdžioje sėdinčius?

 

 

 

Antanas ŽIAUGA. Jono STRAZDAUSKO nuotr.

Antanas ŽIAUGA:

– Iš visų partijų man artimiausia Darbo partija. Ją labiausiai ir palaikau, vien jau dėl paties pirmininko. Man patinka, kad jis žmogus atviras, kalba tiesiai, nieko nevyniodamas į vatą. Tai kelia pasitikėjimą ir jo partija. Ko gero, manau, šiai partijai ir skirsiu tą 1 proc. savo pajamų mokesčio.

 

 

 

 

 

 

Aivaras POŠKEVIČIUS.  Jono STRAZDAUSKO nuotr.

Aivaras POŠKEVIČIUS, vadybos finansininkas:

– Žinau, kad verslo atstovai dabar nebegali remti politinių partijų. Tačiau neigiamai vertinu ir dabartinę sugalvotą tvarką.
Esu įsitikinęs, kad kiekviena partija turi išsilaikyti iš savo pajamų, o ne laukti delną ištiesusi, kol kas nors į jį ką įdės. Tai tik dar vienas būdas, kaip sumažinti valstybės biudžetą. Vietoj to, kad šie pinigai būtų skirti valstybės biudžetui, jie bus skirti biurokratams.
Savo pajamų mokesčio dalį pervesiu kokiai nors nevyriausybinei organizacijai.

5 Atsakymai į “Ar skirsite paramą partijoms?”

  1. nika parašė:

    niekada ir nei vienai neskirčiau,nors ir 10milijonų turėčiau

  2. Vardas (privalomas) parašė:

    demo TIE KURIE SKIRIA PARTIJOMS PARAMA YRA KVAILIAI

  3. nivuoliai parašė:

    per tokias darbo partijas ,ypač su vadu… ir turim ką turim ,kartais gėda but lieuviu.,,vaizzdelis liūdnas,,

  4. pritariu parašė:

    Tikrai… Kol tautos gelbėtoju laikysim Darbo partijos vadą, vargas mūsų Lietuvėlei… Ar grįš kada į mūsų galveles Jo Didenybė Mąstymas?…

  5. jooo parašė:

    Darbo partija pirmauja……Einsteinas teisingai pasake: yra du beribiai dalykai,tai visata ir zmoniu naivumas,del pirmojo dar abejociau.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto