Nuotoliniam ugdymui įsibėgėjant, baimių vis mažiau

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Penktadienį baigiasi pirma nuotolinio mokymo savaitė. Mūsų rajono švietimo bendruomenės nariai sako, jog šiam procesui buvo pasiruošta gerai, ir tikisi, kad ateityje jis taps dar sklandesnis.

Padarė, ką galėjo

Savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas Apolinaras Stonkus sakė, kad visų rajono mokyklų vadovai ir pedagogai per dvi pasiruošimo savaites atliko didžiulį darbą.
Kai buvo surinkti duomenys, paaiškėjo, kad iš beveik 6,3 tūkst. rajono moksleivių daugiau nei 300 neturi galimybių mokytis nuotoliniu būdu – jiems trūksta kompiuterio, interneto.
Švietimo įstaigų vadovai ir mokytojai suteikė galimybę mokiniams naudotis mokyklų kompiuteriais. Be to, buvo kreiptasi į rajono bendruomenę ir paprašyta moksleiviams padovanoti veikiančios bei mokymuisi tinkančios įrangos. Mažeikiškiai į šį kreipimąsi atsiliepė.
Pasak A. Stonkaus, trečiadienį 42 rajono moksleiviai dar neturėjo kompiuterių, mokymuisi jie naudojo telefonus. Laukiama, kol rajoną pasieks Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos pažadėti kompiuteriai, jie turės ir interneto ryšį.
Visas straipsnis – penktadienio laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*