Nuotolinis mokymas – tik prasidedantis išbandymas

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Lietuvoje į pabaigą eina antroji karantino savaitė. Baigiasi ir paankstintos, dvi savaites trukusios mokinių Velykų atostogos.
Kol mokiniai atostogavo, visų šalies švietimo įstaigų administracijos darbuotojai, pedagogai intensyviai ruošėsi kitą savaitę prasidėsiančiam mokymui nuotoliniu būdu.
Mažeikių rajono švietimo bendruomenės nariai – pedagogai, mokiniai, jų tėvai tikina, kad tokiam mokymo ir mokymuisi būdui pasiruošti stengėsi visi, o kaip seksis jį įgyvendinti, parodys laikas.

Buvo intensyviai ruošiamasi

Netrukus po to, kai kovo 16 dieną dėl siaučiančio koronaviruso Lietuvoje buvo paskelbtas karantinas, Švietimo, mokslo ir sporto ministerija ugdymo įstaigas įpareigojo iki kovo 30 dienos pasiruošti ugdymo procesą organizuoti alternatyviu būdu.
„Ir ruošėmės. Per nepilnas dvi savaites turėjome įprastinį mokymo būdą pakeisti į nuotolinį. Tas pasiruošimas tikrai buvo iššūkis. Bet visos mūsų rajono mokyklos jam yra pasiruošusios. Jos visos įsivertino, išanalizavo galimybes. Jos pasirengė ugdymo nuotoliniu būdu priemonių planus ir, tikiuosi, tie planai taps realybe“, – kalbėjo Mažeikių rajono savivaldybės Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas Apolinaras Stonkus.
Visas straipsnis – penktadienio laikraštyje.

One Reply to “Nuotolinis mokymas – tik prasidedantis išbandymas”

  1. Nu taip parašė:

    Juk mokytojas yra universalas,turintis pats apsirūpinti darbo priemonėmis (nuosavu kompu,telef. ) bei per 2 savaites tapti informatiku ir programuotoju. Per 2 savaites nori pakeisti švietimo sistemą,ko valdžiazmogiai nesugebėjo per 25 metus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*