Nuotolinis Tarybos posėdis – su trukdžiais

Penktadienį nuotoliniu būdu vykusiame Savivaldybės tarybos posėdyje neapsieita be techninių nesklandumų. Prieš vidurdienį nutrūko interneto ryšys. Buvo pranešta, kad stringa elektros tiekimas. Kadangi tik keli Tarybos nariai posėdyje dalyvavo „gyvai“, svarstymų ir balsavimo tęsti nebuvo galima 20 minučių.
Nepaisant nesklandumų, posėdžiui pateikti sprendimų projektai buvo patvirtinti.

Pristatymai ir diskusijos

Tarybos posėdžio darbotvarkėje buvo numatyta patvirtinti 32 sprendimus ir išklausyti vieną pristatymą – dėl projekto elektromobilių įkrovimo stotelių įrengimo Mažeikių mieste.
Posėdyje dalyvavusiems politikams prisistatė Mažeikiuose išrinkta Seimo narė Laima Nagienė.
Didžioji dalis sprendimų priimta be didesnių diskusijų, išskyrus sprendimą dėl Mažeikių rajono savivaldybės valdomų įmonių strategijų sudarymo, veiklos tikslų nustatymo, veiklos rezultatų vertinimo, vadovų darbo užmokesčio nustatymo tvarkos aprašo. Daugiausia diskusijų kilo dėl įmonių vadovų atlyginimų, tačiau sprendimo projektas buvo patvirtintas.

Naujos tvarkos ir draudimai

Vienbalsiai buvo pritarta naujoms Mažeikių rajono tvarkymo ir švaros taisyklėms. Nuo gruodžio mėnesio rajono gyventojams viešose vietose, kur žuvo žmonės, bus draudžiama dėti gėles ir degti žvakes nelaimingų atsitikimų vietose, taip pat viešose vietose uždrausta rinkti išmaldą. Sugriežtinus Tvarkymo ir švaros taisykles, tikimasi išspręsti ir problemas, kylančias dėl apleistų pastatų. Bus reikalaujama, kad tokie pastatai būtų uždengti specialiais tentais.
Dauguma Tarybos narių pritarė Savivaldybės biudžeto pakeitimams bei įvairioms programoms: Aplinkos apsaugos ir sveikatos, investicijų, kaimo teritorijų vystymo ir žemės ūkio plėtros, ugdymo kokybės ir mokymosi aplinkos užtikrinimo, kultūros veiklos ir sporto plėtros.
Visas straipsnis – antradienio laikraštyje.

5 Atsakymai į “Nuotolinis Tarybos posėdis – su trukdžiais”

 1. Virgis parašė:

  Neturiu savo nuomones,todel visa laika susilaikau.

 2. 😂 parašė:

  Nieko naujo. Nebuvo nė vieno tarybos posėdžio, kad nebūtų problemų su transliacija. Gėda. Kokiam amžiui gyvename? Negi neturit normalių IT specialistų?

 3. Daiva parašė:

  Šiandien, nuotoliniu būdu buvo galima stebėti tiesioginį Mažeikių rajono savivaldybės tarybos posėdį. Kaip jau įprasta šiame posėdyje dalyvavo asmenys, kuriems melas labiau patinka nei tiesa.
  Kai vietos valdžiažmogiams nepatinka tiesa , tai tada yra pasitelkiama cenzūra. Manytina ,kad tam tikslui pasiekti dirba Ryšių su visuomene skyrius. Kai skyriuje dirba ,ko gero, vien tik ,, bažnytinės bobutės“, tai kitokio veiklos rezultato nėra ko ir tikėtis.
  Nuotolinio Tarybos posėdžio garso kokybė – labai prasta ,t.y. tų asmenų ,kurie kalba savo kabinete. Ne taip seniai buvo atnaujinta Tarybos posėdžio salės įranga. Bet gal prastai dirba vietos savivaldos informacinių technologijų specialistai?

 4. kaip yra parašė:

  Nepatiko valstybes tarnautojo Sakalausko, mano manymu, nepagarba tarybai, mazeikiskiu rinktam tarybos nariui Sungailai. Jau ne pirma karta stebiuosi. Nors ko noreti, patycios visur egzistuoja.

  1. Anis parašė:

   Sakot yra uz ka ta taryba gerbti? Mano manymu tik laiko klausimas kada vel bus „vlast meniajetsa“, eilini karta mes uz borto tuos kurie dar nebuvo pramesti :) Besigrudant prie lovio pasitaiko ir sumindzioja…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto