Nuotraukų konkursas „Kartu mes laimingi…“

konkursas Nuotraukų konkursas „Kartu mes laimingi...“SANTARVĖ skelbia naują konkursą, skirtą šv. Valentino dienai. Jame kviečiame dalyvauti visus, kurie myli ir yra mylimi. Šv. Valentino diena – puiki proga pradžiuginti ir nustebinti mylimą žmogų.
Norite dalyvauti? Įkelkite savo poros nuotrauką portale www.santarvė.lt, prieraše pabaikite sakinį „Kartu mes laimingi…“
Pirmą vietą laimėjusiai porai viešbutis-restoranas „Pušyno namai“ dovanos šventinę vakarienę dviem asmenims, nakvynę dviviečiame kambaryje ir galimybę pasimėgauti pirtimi ir baseinu.
Antrą vietą laimėjusiai porai Vila „Dubgiris“ skiris nakvynę dviviečiame numeryje su pusryčiais į lovą.
Trečiosios vietos laimėtojams fotostudija nuotraukaplius.lt ir įmonė „Senoji Fujifilm“ dovanos fotosesiją dviem.
Laimėtojus rinks SANTARVĖS skaitytojai balsuodami portale www.santarvė.lt
Mylėkime ir būkime mylimi!

Konkursą remia:
Viešbutis-restoranas „Pušyno namai“ – jauki ramybės oazė, norintiems pailsėti unikalioje aplinkoje, susiliejusioje su šalia esančio pušyno gaiva ir   ramybe. Viešbutyje suteiksime ramų poilsį Jums ir Jūsų svečiams. Atsipalaiduoti galėsite pirtyje ir baseine.
Čia esančiame restorane galima ne tik skaniai pavalgyti, atšvęsti savo šeimos ar įmonės šventes, bet ir atsipalaiduoti savaitgaliais grojant gyvai muzikai.
O kiekvieną sekmadienį visus kviečiame šeimos pietų, kuriems taikoma net 20 procentų nuolaida.
Daugiau informacijos tel. (8 443) 48 175, http://www.pusynonamai.lt

 

Jei jau pavargote nuo įsisiūbavusios žiemos, pabėkite trumpam nuo visko į prabanga alsuojantį kampelį gamtos apsuptyje. Visiems, išsiilgusiems romantikos, šilumos ir jaukumo, prabangi ir stilinga Vila „Dubgiris“ net ir gamtai pasipuošus baltu ir blizgiu rūbu kviečia į svečius! Čia ištisus metus Jūsų paslaugoms prabangūs apartamentai su židiniais, jaukūs dviviečiai kambariai, elegantiška Pobūvinė, stilingas SPA ir pirčių kompleksas, nuostabi, privačiam poilsiui sukurta ir pastatyta Uošvės trobelė su rusiška pirtimi. Viloje „Dubgiris“ viskas sukurta Jūsų ypatingam poilsiui!
Visą informaciją apie Vilą „Dubgiris“ galite rasti internete www.dubgiris.lt arba paskambinę telefonu 8 618 22 888.
Gero poilsio Jums pas mus…

 

NuotraukaPlius.lt – tai jūsų vestuvių, krikštynų, teminių vakarėlių bei kitų šeimos švenčių fotografavimas fotostudijoje ir ne tik. Meniškas šventinių nuotraukų suklijavimas albumuose, drobių spausdinimas. Visa tai atlieka profesionali fotografų komanda, todėl Jums tereikia tik atsipalaiduoti ir mėgautis fotoaparatų blyksčių apsuptimi. Pasidarykite šventę sau ir savo artimiesiems!
Visą informaciją apie „NuotraukaPlius.lt“ galite rasti internete www.nuotraukaplius.lt arba adresu Viešetės g. 3, Daubariai, Mažeikių r.

Senoji Fuji – įvairių dydžių nuotraukų spausdinimas, retušavimas, fotorėmelių ir albumų pardavimas, drobių spausdinimas ir kt.

 

 

 

Konkurso taisyklės:
* Konkurse gali dalyvauti visi norintys.
* Konkursas vyksta sausio 27 – vasario 12 d. Nuotraukos, įkeltos į portalą www.santarvė.lt po vasario 12 d., konkurse nebedalyvaus.
* Į konkursą „Kartu mes laimingi…“ siųskite poros nuotraukas kartu su užbaigtu sakiniu „Kartu mes laimingi…“
Anketos su nuotraukomis ir prierašais, neatitinkančiais konkurso sąlygų, bus šalinamos tik konkurso dalyviui paprašius, tačiau jos nepretenduoja į laimėjimus. Jei dalyvis pageidauja pašalinti savo anketą, neatitinkančią reikalavimų, jis privalo kreiptis į redakciją el. paštu [email protected] (tai galime padaryti darbo dienomis, darbo valandomis). Redakcija neturi galimybių keisti jokių dalyvio duomenų. 
* Fotokonkursui kiekvienas dalyvis gali įkelti tik vieną nuotrauką. Pateikdamas nuotrauką, konkurso dalyvis garantuoja, kad pats yra jos autorius.
* Nuotraukos autorius pats atsako už konkursui pateiktoje nuotraukoje matomų žmonių atvaizdo, bet kokio kito intelektinės nuosavybės teisių objekto, taip pat kitų nuotraukoje esančių vaizdų panaudojimo teisėtumą.
* Nuotraukos negali būti nepadorios ar kitaip prieštaraujančios moralės normoms.
Reikalavimai nuotraukai:
Nuotrauka turi būti ne daugiau kaip 2 megabaitų, JPEG arba JPG formato.
Nuotraukos gali būti šiek tiek patobulintos skaitmeniniu būdu: apkirptos, išlygintos, šiek tiek pakoreguotos spalvos.
Nuotraukų vertinimas:
* Konkurso nuotraukas vertins portalo www.santarvė.lt lankytojai.
* Konkurso metu bus išrinktos trys daugiausiai balsų surinkusios nuotraukos.
* Konkurso laimėtojai bus skelbiami portale www.santarvė.lt (nurodant laimėtojo vardą ir pavardę) vasario 12 d.
* Dėl prizų atsiėmimo kreiptis į „Santarvės“ redakciją, V. Burbos g. 6, tel. (8 443) 98 260.
Kitos sąlygos:
* Konkurso organizatoriai pasilieka teisę be išankstinio perspėjimo savo nuožiūra trinti nuotraukas, kurios neatitinka konkurso reikalavimų ar pažeidžia nuotraukoje pavaizduotų žmonių garbę ir orumą, teisės aktų reikalavimus ar moralės ir etikos normas.
* Konkurso nuotraukos publikuojamos ir rodomos lankytojams portale www.santarvė.lt
* Konkurso dalyviai, įkeldami konkursines nuotraukas į portalą www.santarvė.lt, sutinka ir patvirtina, kad:
a) konkurso organizatoriai turi teisę be atskiro autoriaus sutikimo geriausius darbus neatlygintinai naudoti konkurso reklamos ir informacijos apie konkursą sklaidos tikslais (nurodant nuotraukos autorystę);
b) dalyvio atsiųstos nuotraukos šiose taisyklėse nustatyta tvarka yra publikuojamos neatlygintinai;
c) dalyvis yra susipažinęs su šiomis taisyklėmis ir įsipareigoja jų laikytis.
* Konkurso organizatoriai pasilieka teisę fotokonkurso taisykles keisti konkurso eigoje.
Iškilus klausimų prašome rašyti į el. paštą: [email protected]

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto