Nutarta steigti Krizių centrą

Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

Mažeikiuose nutarta steigti Krizių centrą. Čia laikinai prisiglaus mamos su savo vaikais, negalinčios gyventi savo namuose.
Naujomis paslaugomis rūpinsis Socialinių paslaugų tarnyba.

Pateikė argumentus

Vasario pradžioje Socialinės paramos skyriaus vedėja Jolanta Kekytė Savivaldybės administracijos direktoriui Broniui Kryžiui pateikė pasiūlymą dėl Krizių centro įsteigimo.
„Nuo sausio pirmosios buvo pakeistas ir patobulintas Smurto artimoje aplinkoje įstatymas, didėja  Savivaldybės atsakomybė. Darbui su rizikos šeimomis siūloma  pradėti steigti naują paslaugą. Imtis tokių veiksmų skatina ir pastarųjų metų skaudūs įvykiai socialinėje srityje“, – tokios iniciatyvos argumentus išsakė vedėja.
Be to, Savivaldybės meras sulaukė Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos rekomendacijos.  Siūloma iš sutaupytų socialinei paramai lėšų finansuoti projektus, susijusius su alkoholio, kitų psichiką veikiančių medžiagų vartojimo prevencija bei mažinančius smurtą artimoje aplinkoje.

Plačiau skaitykite ketvirtadienio laikraštyje.

10 Atsakymų į “Nutarta steigti Krizių centrą”

 1. soc.pedagogas parašė:

  Nu pagaliau susiprato… Nubudo.. Si tiek bedu seimose, bet matyt, iki siol nesimate. Nu bet pagaliau praregejo ! Aciu, kad susipratot

 2. to E.V. parašė:

  90-čiai % tų, kurie gyvena iš pašalpų, joks darbas nereikalingas. Nebent už gulėjimą ant pečiaus atlyginimą mokėtų ir tą patį dar į namus atneštų. Tad kiek darbo vietų bebūtų įsteigta, tinginiams ir veltėdžiams tai jokios įtakos neturės. Kaip gyveno iš pašalpų, taip ir gyvens, kaip gėrė, taip gers, o prisigėrę mušis ir muš vaikus.

 3. E.V. parašė:

  Steikit darbo vietas.Kai žmogus turės darbo, užsidirbs duonos kąsniui – nereikės nei pašalpų, nei krizių centro. Kur tas žadėtas “medienos klasteris”? Ar čia vėl buvo tik pažadai? Išrinktieji, žmonės jumis jau nebetiki ir keikia. Ar tik nebus tas krizių centras skirtas jums? Pagalvokit.

 4. Vardas (privalomas) parašė:

  Įgivendino-pastatė du tuoletus

 5. Vardas (privalomas) parašė:

  “….Savivaldybės meras sulaukė Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos rekomendacijos. Siūloma iš sutaupytų socialinei paramai lėšų finansuoti projektus, susijusius su alkoholio, kitų psichiką veikiančių medžiagų vartojimo prevencija bei mažinančius smurtą artimoje aplinkoje.” Rekomendacijos vertimas suprantama kalba : 100-ui nepasiturinčių šeimų nebus skirta pav. po 10 eurų tam , kad pav. kokia viena valdininkė galėtų už 1000 eurų tiems patiems socialiai remtiniems asmenims surengti paskaitą apie alkoholio ir kitų psichiką veikiančių medžiagų vartojimo įtaką smurtui artimoje aplinkoje. Ir kiek galės atimti (sutaupyti ) soc. remtinų asmenų sąskaita, tiek bus atiduota tiems, kas jų ( soc.remtinų) sąskaita taupo.

 6. Neringa parašė:

  Šaunu! Labai palaikau šią idėją.

 7. Povilas parašė:

  Haha! Vieno nepabaigė projekto, o jau kitą “steigia”. Kur jūsų žadėta sporto arena, kur tas planuotas viadukas, Ventos krantinės sutvarkymas? Nematau nė vieno projekto pradžios. Ar čia toks planas – “prikepam šimtus projektų, ir gal vieną įgyvendinsim” ?

 8. Komentatorius parašė:

  Steigia krizių centrą, o nuotraukoje puse sėdinčių – krizena.

 9. Šulinys parašė:

  Kas iš to krizių centro? pusė prasigėrusios Lietuvos juk nesutalpinsi ten

 10. nu parašė:

  ar jus juokaujat, kokia direktore, kiek zmoniu keicias, kodel niekas neziuri, nejaugi viska partija reguliuoja. pasidomekit kokia kaita darbuotoju

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*