NVSC: koronavirusu yra užsikrėtę 178 rajono gyventojai

Nuotr. iš SAM archyvo

Mažeikių ligoninė antradienį paskelbė, kad šiuo metu COVID-19 infekcija serga 5 medikai, dar 10 medikų dėl artimo kontakto su sergančiaisiais yra izoliavęsi.
Nacionalinio visuomenės sveikatos centro (NVSC) duomenimis, Mažeikių rajono savivaldybėje šiuo metu serga 178 gyventojai, per tris poilsio dienas nustatyti 62 nauji susirgimų atvejai. Savivaldybė informuoja, kad Mažeikių patikros punktas dirbs ilgiau.
Savivaldybės administracijos Ryšių su visuomene skyrius pranešė, kad per praėjusią savaitę Karščiavimo klinikoje ištirtas 71 pacientas – 65 suaugusieji ir 6 vaikai. Daugiau nei pusei ištirtų pacientų nustatyta COVID-19 liga.
Mobiliajame patikros punkte mėginiai paimti iš 210 žmonių.
Informuojama, kad didėjant sergamumui dviem valandomis ilginamas mobiliojo patikros punkto darbo laikas. Gyventojai jau priimami nuo 10 val. iki 16 val. Nuo kitos savaitės planuojama dirbti dviem pamainomis, darbą pailginti dar 4 val. – šiuo metu dėl to tariamasi su pirminės sveikatos priežiūros centrais.
Kaip ir iki šiol, norintiesiems išsitirti mobiliajame punkte būtina patiems skambinti Karštąja koronos linija 1808 ir užsiregistruoti. Atvykę be skambučio ir registracijos asmenys nepriimami.

6 Atsakymai į “NVSC: koronavirusu yra užsikrėtę 178 rajono gyventojai”

 1. Pilietis parašė:

  Nu negi sunku žmonėms normaliai suteikti informaciją??? Kaip taip gali būti, kad yra realus užkratas bet niekas nežino kur? Taip ir gimsta sąmokslo teorijos, kad čia viskas išgalvota. Žmonės nėra kvaili, bet jiems reikia tikros INFORMACIJOS.

 2. Pilietis parašė:

  Po Plinkšiuos vaikšto corona seganti ūkininkė su sūnumi, artimai bedrauja su kitais kaimo gyventojais ir nesisaugo. Toliau plečia užkratą.

 3. Ups parašė:

  O kodėl neskelbia kad Sedos unijos yra sergančios ir jų šeimos nariai bei ūkininkė Plinkšių ka dar mažai plinta

 4. B. parašė:

  Būtinai reikia skelbti vietas, kurios yra užkrato židiniai. Gyventojai žinodami tas vietas aplenks. Dabar nežino, apsilanko ir į namus parneša ligą.

 5. Varna parašė:

  Neinformatyvus straipsniūkštis. Skaičiai mirga visur, parašius dar kelis skaičius, aiškiau nepasidaro. Žmonės laukia info kur, kokiose įstaigose, kiek, kad galėtų planuoti savo judėjimą, o ne abstraktaus rodmens – 178

 6. Mongolas parašė:

  Mažeikių rajono savivaldybėje 178, o neįmanoma detalizuoti kiek pačiuose Mažeikiuose sergančių?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*