„Okamio“ atstovai pranašumą įrodo ringe

Kikbokso turnyruose Rygoje Modestas Juodpusis (dešinėje) įveikė visus jam skirtus varžovus. Nuotrauka iš asmeninio archyvo 

Rajono krepšinio čempionas, Lietuvos automobilių ralio kroso etapų nugalėtojas Modestas Juodpusis sėkmingai sportinę karjerą tęsia kultivuodamas kikboksą ir skindamas reikšmingas pergales.

});

Kamuolį ir vairą pakeitė pirštinės

28-erių metų mažeikiškis krepšinį ir automobilių krosą į šią sporto šaką iškeitė prieš penkerius metus. Mokydamasis Klaipėdoje įsigijo reikiamą įrangą ir pradėjo kultivuoti šią sporto šaką.

„Po to sekė treji metai Anglijoje, kur ne tik dirbau, bet ir sportavau toliau: norėjosi, kaip ir kiekvienoje sporto šakoje, vis tobulėti. Buvo velniškai sunku suderinti darbą ir sportą, praktiškai likdavau be miego. Atsigavau grįžęs į Mažeikius, į „Okamio“ klubą, kur kultivuojama kovinė savigyna, panaudojant kikbokso bei Tailando bokso techniką“, – sakė sportininkas.

Atstovaudamas „Okamiui“, mažeikiškis jau dalyvavo „WAK-1F“ Europos kikbokso čempionate Rygoje, kur abi...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto