Opozicija surengė „egzaminą“ Savivaldybės merui

Savivaldybės merui Vidmantui Macevičiui teko ne tik atsakyti į opozicijos klausimus, bet ir išklausyti pastabų. Nuotr. iš redakcijos archyvo

Savivaldybės mero Vidmanto Macevičiaus iniciatyva buvo atšauktas vasario 24 d. turėjęs įvykti Tarybos opozicijos susitikimas su Mažeikių rajono savivaldybės vadovais – esą rinktis atskirai nėra reikalo, nes visi juos dominantys klausimai aptariami Tarybos komitetų posėdžiuose.
Vis tik po paskutinio Tarybos posėdžio meras sutiko išklausyti opozicijos bei atsakyti į klausimus.
Kadangi tokiame nuotoliniame susitikime nedalyvavo Savivaldybės administracijos vadovai, kai kurių atsakymų į klausimus, opozicijos nuomone, susijusių su valdymo problemomis, teks palaukti.
Visas straipsnis – penktadienio laikraštyje.

6 Atsakymai į “Opozicija surengė „egzaminą“ Savivaldybės merui”

 1. šep parašė:

  Mūžeikiuose visur, ant kiekvieno kampo šviesoforų prilipdyta, suvaržyta, mikro žiedelių prikamšyta, skverneliško kvapo pridaryta. Tas kvapas vis neišsisklaido ir kitus baido. Mažeikia mana, kad tai gera, ale vokiška tvarka, asociacija gal ir gera, bet ona boka.

 2. Vidas parašė:

  „Yra baimių, kad autobusų parkai pasienio savivaldybėse, tokiose kaip Mažeikių, Skuodo, Akmenės, gali būti panaikinti.“ ( V.Macevičius) .Nebijokite , už lėšas , kurių neskirsite UAB „Mažeikių autobusų parkas“ , pratęsite lengvųjų automobilių nuomą valdininkams (nepaprastiems žmoniems) , o praščiokai , neturintys transporto , tegul vaikšto pėščiomis .

 3. parašė:

  Mažeikiuose esti Skvernelio palikimas, klojamas asfalto kilimas. Kilimas skirtas Mažeikius estetiškai apkamšyti, neduok dieve į kelnes pridaryti. Kultūra vos gyvuoja, kryvulė Sauliuko moja…

 4. šep parašė:

  I če vėsas Mažeikų politinės noujeinas ? Mon anuos nieką nesaka. Kor platos aprašims i diskuotavėms ? Myžeikia, pabosket pagaliau. Santarv kūds laikraštis, manau išnyks neužėlga :)

 5. Daiva parašė:

  Per 30 metų Nepriklausomoje Lietuvoje Mažeikių rajono savivaldybė tapo lojalių partiečių, ,,subinlaižių“ ir giminaičių kontora. Manau, kad miesto gyventojai tokių pavyzdžių galėtų pateikti su kaupu.

  Kai Seimo narys R.Venclova baigė savo karjerą tai jo patarėjai R.Rimkuvienei Savivaldybėje atsirado darbo vieta.

  Kai L.Nagienė tapo savivaldybės administracijos direktore tai iš ,,Sodros“ parsitempė 8 savo klapčiukus.

  Teko girdėti, kad vicemerės S.Bernotienės marti ir buvusio mero patarėjo R.Gramo duktė taip pat yra aprūpintos darbu Savivaldybėje.

  Dabar partijos ,,Laisvė ir teisingumas“ valdybos nario bei buvusio Seimo nario K.Barkevičiaus patarėjai Aistei Jokubauskienei Švietimo, kultūros ir sporto skyriuje intensyviai yra ieškomas kabinetas ir telefonas. Dar reiks sukurti ir pareigybės aprašymas.

  Mažeikių rajone gyventojų skaičius tai akivaizdžiai mažėja, bet valdinininkų skaičius tai didėja ir didėja. Pažymėtina tai, kad per daugybę metų yra susiformavusi tokia tendencija, jog Mažeikių rajono valdininkų skaičius (iš)auga pasibaigus LR Seimo ir Vietos savivaldos rinkimams.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto