„ORLEN Lietuva-Mažeikių ASK“ komandai įteiktas čempionų prizas

Komandinių pirmenybių nugalėtojų prizą atsiėmė „ORLEN Lietuva-Mažeikių ASK“ komandos vadovas Vitalijus Plastininas. Nuotr. iš klubo archyvo

Lietuvos automobilių ralio čempionato iškilmingoje uždarymo šventėje skambėjo ir Mažeikių vardas – komanda atsiėmė čempionų prizą, ekipos nariai pagerbti ir asmeninėse įskaitose.

Čempionatas dar spalį finišavo Zarasuose – paskutiniu penktu etapu, o iškilmingas jo uždarymas, kurio metu buvo pagerbti sezono laureatai, įvyko Vilniuje, „Radisson“ viešbutyje.
Komandinių pirmenybių nugalėtojų prizą atsiėmė „ORLEN Lietuva-Mažeikių ASK“ komandos vadovas Vitalijus Plastininas – po penkių etapų mažeikiškiai septyniais taškais aplenkė Panevėžio ir Kauno klubus.
Originalūs prizai, kurie priminė mašinos sankabos diskus, atiteko ir mūsų klubo nariams, triumfavusiems asmeninėje įskaitoje – pirmąsias vietas savo automobilių klasėse iškovojo Justas ir Titas Simaškos bei Justas Tamašauskas ir Vaidas Šmigelskis, antros vietos prizu pagerbtas Ramūno Čapkausko ir Žilvino Juršio ekipažas, o trečios vietos prizas atiteko Vitalijaus Plastinino ir Artūro Šiminso tandemui.

Pirmąsias vietas savo automobilių klasėse iškovojo Justas ir Titas Simaškos. Nuotr. iš klubo archyvo

„Sezonas nudžiugino – jis buvo toks, kokio net nesitikėjome. Pirmą kartą dalyvavome ralio čempionate (anksčiau rungtyniaudavome ralio sprinto pirmenybėse) ir debiutuodami iškovojome nugalėtojų vardą. Įvykdėme ir kitą šio sezono tikslą – vieną iš automobilių lenktynių etapų vėl sugrąžinome į Viekšnių apylinkes“, – „Santarvei“ sakė V. Plastininas.
Visas straipsnis – penktadienio laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*

Rekomenduojami video