„ORLEN Lietuva“ tapo krepšinio klubo partnere

Nuotraukoje iš bendrovės archyvo – „ORLEN Lietuva“ atstovai: vyriausias finansininkas Marek Golębiewski ir generalinis direktorius Ireneusz Fąfara su Mažeikių krepšinio klubo vadovu Giedriumi Petrulevičiumi.

Bendrovė „ORLEN Lietuva“ oficialiai paskelbė tampanti krepšinio klubo „Mažeikiai“ partnere.

„ORLEN Lietuva“ pranešime sakoma,  jog bendrovė džiaugiasi, galėdama prisidėti prie Mažeikių visuomenei svarbios komandos planų ir puikių rezultatų.
„Mažeikių krepšinio klubas vienija visus miesto gyventojus, sujungia juos bendram tikslui – pergalių siekiui. Tikime, kad, turėdami galimybių prisidėti prie komandos, prisidedame ir prie komandos rezultatų. Pergalės Mažeikių gyventojams atneša gerų emocijų, praturtina jų laisvalaikį. Mes džiaugiamės šiuo bendradarbiavimu ir tikimės tik geriausių rezultatų“, – pranešime cituojamas „ORLEN Lietuva“ generalinis direktorius Ireneušas Fanfara (Ireneusz Fąfara).
Mažeikių krepšinio klubo direktorius Giedrius Petrulevičius džiaugiasi naujuoju komandos mecenatu ir yra įsitikinęs, kad bendrovės indėlis padės pagerinti Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) rungtyniaujančios komandos rezultatus.
„Šis žingsnis leidžia vėl galvoti apie pergalių kelią, komandos pastiprinimą norimo lygio žaidėjais“, – sakė klubo direktorius.
Praėjusį NKL sezoną tik per žingsnį nuo finalo ketverto likusi „Mažeikių“ ekipa, sumažėjus finansavimui, šį sezoną sau kėlė gerokai mažesnius tikslus.
Reguliariajame NKL čempionate užėmusi 10-ąją vietą, komanda šiuo metu žaidžia atkrentamosiose varžybose.

8 Atsakymai į “„ORLEN Lietuva“ tapo krepšinio klubo partnere”

 1. Petras parašė:

  Rolandai, kam ta sporto arena Mazeikiuose, jei visi protingi jauni zmones bega i didesnius miestus,arba emigruoja, prireike diedukam mat sporto saliu :)) Tusti stadionai, aiksteles,kas i ta arena eis, protinga miesto valdzia pamirstu tokius vejus, gerintu geriau kiemu ir gatviu bukle, gaisrinei nupirktu naujo transporto, nes su ta rusiska technika kol davaziuoja -nebelieka ka gesint

 2. karjera parašė:

  nuo sargo iki direktoriaus.

 3. Vardas (privalomas) parašė:

  Gal paskutinių 3 metų skolas žaidėjams atiduos…

 4. Antosė parašė:

  Praėjo tik keli metai, kai viena kompanija su milijonais „užsilenkė“, o pinigėlių „plovykla“ ir vėl atsidaro… Vadinasi, nepasimokėm:)

 5. Vardas (privalomas) parašė:

  Galetu paremti dar ir moteru kluba, kuris taip pat pasizymi pasiekimais.

 6. Rolandas parašė:

  Džiugi žinia. Valio.Pagaliau ponai lenkai susiprato,kad reikia bendradarbiavimo ir su mažeikiškiais. Sveikinu ir manau,kad visi sirgaliai linki Jūms kuo didžiausios sėkmės biznyje. Dabar laukiame miesto valdžios dėmesio. Kada pagaliau padėsit akmenį naujos sporto ir pramogų arenos statybai? Pastaba tautiečiui-preitis,kad mažeikiečiai rungtyniaus už Mažeikius,kauniečiai už Kauną ir tt Kad kitom sporto šakom nėra rėmimo sutinku. Reikia dirbti tuo klausimu-ant lėkštutės nieks pinigėlių neatneš.

 7. Tautietis parašė:

  Lietuvoje pakankamai aukstas krepsinio lygis, todel nematau tragedijos ir dabar uzimama 10 vieta. Pagarba treneriams ,ypac jei dabartineje komandoje zaidzia mazeikieciai, o ne atvaziave pasipiningauti is kitur. Viena , kita galima pasamdyti, bet ne 10 is 12-kos. Gal reikia baigti sirgti krepsinio manija, o rimciau paremti tradiciskai Mazeikiuose kultivuojamas sporto sakas

 8. Vytautas parašė:

  Jei ne tas prakeiktas gelezinkelio isardymas naftininkai butu visa laika reme krepsinio kluba.Aciu nors dabar!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto