Paaiškėjo pirmosios rajono šimtukininkės

Jau gauti pirmieji valstybinių brandos egzaminų rezultatai. Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Jau gauti pirmieji valstybinių brandos egzaminų rezultatai – paaiškėjo, kaip Mažeikių rajono abiturientams sekėsi laikyti anglų ir rusų kalbų egzaminus.

Gausiausiai laikė

Mūsų rajono abiturientai rinkosi tik dviejų užsienio kalbų egzaminus: rusų ir anglų. Pasak Mažeikių Savivaldybės švietimo skyriaus vedėjo Apolinaro Stonkaus, laikančių kitų užsienio kalbų egzaminus abiturientų nebuvo.
Gausiausiai abiturientai laikė anglų kalbos egzaminą – tokių buvo net keturi su puse šimto. Iš jų tik keturiems, nesurinkusiems minimalaus balų skaičiaus, nepasisekė – jiems egzaminas nebuvo įskaitytas.
269 abiturientai gavo nuo 1 iki 49 balų, o 176 – nuo 50 iki 99 balų.
Dviejų abiturienčių iš Merkelio Račkausko gimnazijos – Karolinos Grigorjevaitės ir Gabrielės Mušinskaitės – anglų kalbos žinios įvertintos šimtu balų.

Vėlavo paskelbti

Šiek tiek prasčiau sekėsi laikantiesiems rusų kalbos egzaminą. Jį buvo pasirinkęs 21 rajono abiturientas, vienam iš jų išlaikyti nepasisekė.
17 egzaminuojamųjų surinko nuo 1 iki 49 balų. Trijų abiturientų kraitis – 50–99 balai. Šimtaprocentinio žinių įvertinimo nebuvo.
„Šiais metais truputėlį vėliau nei įprastai buvo gauti pirmųjų egzaminų rezultatai, tačiau tai jokios įtakos abiturientams renkantis tolesnio mokymosi įstaigas neturės, nes dokumentai priimami beveik iki liepos vidurio“, – paaiškino A. Stonkus.
Artimiausiu metu laukiama lietuvių kalbos valstybinio brandos egzamino rezultatų.

One Reply to “Paaiškėjo pirmosios rajono šimtukininkės”

  1. ji parašė:

    saunuole Gabriele,mes to ir tikejomes!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto