Paaiškėjo rajono moksleivių kvadrato varžybų nugalėtojai

3-4 klasių kvadrato varžybose titulus iškovojo Pavasario pagrindinės mokyklos mišri komanda, treniruojama Virginijaus Januševičiaus. Nuotrauka iš komandos archyvo

Pavasario pagrindinėje mokykloje antradienį baigėsi Lietuvos mokyklų sporto žaidynių kvadrato rajoninių varžybų etapas. Dėl rajono kvadrato čempionų ir prizininkų vardų kovojo septynios mišrios moksleivių, gimusių 2005 metais ir jaunesnių, komandos. Po atkaklių kovų rajono čempionais tapo Pavasario pagrindinės mokyklos ekipa, kurią treniruoja kūno kultūros mokytojas Virginijus Januševičius. Nugalėtojai iškovojo teisę gruodžio pradžioje zoninėse varžybose ginti rajono garbę.

„Šios amžiaus grupės ekipoje rungtyniauja penki berniukai ir penkios mergaitės. Praėjusį sezoną mūsų mokyklos tokios amžiaus grupės sportininkai šalyje iškovojo trečiąją vietą. Iš tos komandos liko tik vienas titulą iškovojęs berniukas, tuo tarpu iš merginų net trys pagrindinės komandos žaidėjos bandys pakartoti pasiekimą. Tad tikimės ir šiemet pasiekti finalines varžybas ir kovoti dėl medalių“, – sakė mokyklos direktorius Stanislovas Jakučinskas.
Savaite anksčiau, nei minėtos varžybos, vyko rajoninės kvadrato varžybos, kuriose rungtyniavo 2003 metų gimimo ir jaunesni moksleiviai. Šiose varžybose tiek mergaitės, tiek berniukai rungtyniauja atskiromis komandomis. Žaidynėse nugalėjo Pavasario pagrindinės mokyklos mergaitės, kurias paruošė kūno kultūros mokytojas Vidmantas Sakauskas, ir „Ventos“ progimnazijos berniukai, treniruojami kūno kultūros mokytojo Raimondo Valančiausko. Abi šios ekipos taip pat atstovaus mūsų rajonui zoninėse varžybose.

2 Atsakymai į “Paaiškėjo rajono moksleivių kvadrato varžybų nugalėtojai”