Paaiškėjo rajono salės futbolo pirmenybių finalininkai

Asociatyvi nuotrauka

Po ketvirtadienį sužaistų rajono salės futbolo pirmenybių pusfinalio mačų paaiškėjo, kas kitą ketvirtadienį rungsis dvikovoje dėl rajono čempionų vardų, o kas – dėl bronzos apdovanojimų.

Pirmosiose pusfinalio rungtynėse dėl kelialapio į finalą susigrūmė patyrę „Impulso“ futbolininkai ir jaunieji „Atmosferos 99–98“ sportininkai.
Pirmasis kėlinys baigėsi be įvarčių, antrajame Gintaro Juodeikio jaunieji auklėtiniai jį pelnė. Vyresnio amžiaus „Impulso“ futbolininkai puolė lyginti rezultato: vartininką pakeitė aikštės žaidėju, spaudė varžovus, tačiau priemonės nepasiteisino – jaunieji mažeikiškiai pelnė dar tris įvarčius ir iškovojo pergalę 4:0.
Antrosiose pusfinalio rungtynėse pirmasis kėlinys nieko gero nežadėjo amžiumi vyresniems „Mažeikių Balsių“ futbolininkams, žaidžiantiems prieš „Atmosferos 2000“ ekipą – jie praleido du įvarčius ir atsiliko rezultatu 0:2.
Antrasis kėlinys viską apvertė aukštyn kojomis – anot vieno iš turnyro organizatoriaus Aldaro Pupliausko, jauniesiems mažeikiškiams, matyt, pritrūko patirties, jie neatlaikė rungtynių tempo, varžovų spaudimo ir vieną po kito į savo vartus praleido net šešis įvarčius, pelnydami per kėlinį tik vieną.
„Mažeikių Balsiai“ iškovojo pergalę rezultatu 6:3, o jų ekipos lyderis Edvinas Blažys pelnė net keturis įvarčius.
Kovo 9-ąją nuo 18 val. Sporto komplekse vyks rajono salės futbolo pirmenybių finalai: dvikovoje dėl trečiosios vietos susikaus „Impulsas“ ir „Atmosfera 2000“, o po to dėl rajono čempionų vardų rungsis „Mažeikių Balsiai“ ir „Atmosfera 98–99“.