Paaiškėjo stipriausi rajono stalo tenisininkai

Elito grupėje po atkaklios kovos trečiąją vietą užėmė Algirdas Sriubas (kairėje), rajono čempionu tapo Tonetas Domeika (viduryje), antrąją vietą iškovojo Mantas Rimeikis. Nuotrauka iš klubo archyvo

Sekmadienį „Ventos“ progimnazijos sporto salėje kaukšėjo kamuoliukai – čia vyko rajono stalo teniso pirmenybės.

Į kartą per metus rengiamas asmenines rajono stalo teniso pirmenybes jėgas išbandyti susirinko daugiau kaip keturiasdešimt šią sporto šaką mėgstančių mažeikiškių. Visi jie buvo suskirstyti į šešias amžiaus grupes, kur ir varžėsi dėl rajono čempionų vardų.
Elito grupėje, kur rungtyniavo aštuoni aukščiausią reitingą šalyje turintys stalo tenisininkai, rajono čempiono vardą iškovojo Tonetas Domeika, palikęs už savęs Mantą Rimeikį ir Algirdą Sriubą. Amžiaus grupėje iki penkiasdešimties metų triumfavo Arūnas Klimas, kitas dvi prizines vietas užėmė Julius Meškys ir Egidijus Videika. Veteranų grupėje nugalėtoju tapo Henrikas Mėlinis, antras liko Povilas Bliujus, trečias – Kazys Ramanauskas. Jauniausių sportininkų grupėje trejetas išsidėstė taip: Irmantas Daukontas, Jonas Kuldo ir Lukas Frejeris.
Dviejose grupėse varžėsi ir moterys bei merginos. Jaunesniųjų sportininkių grupėje rajono čempione tapo Rusnė Vasarytė, kuri aplenkė Rimantę Jonušaitę bei Karoliną Tamošiūnaitę, moterų grupėje nugalėjo Vilija Razgūnienė, už jos liko Virga Šakienė ir Gitana Domeikienė.

Visas rašinys – „Santarvės“ laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto