Pabėgimai iš įvykio vietos – vienas po kito

Nuotr. iš policijos archyvo

Mažeikiškiai policijos pareigūnai tiria tris incidentus, kai avarijų kaltininkai paspruko iš įvykio vietos. Du automobilius apgadino dviratininkai.
Balandžio 23 d., apie penktą valandą vakaro, Žemaitijos gatvėje esančio prekybos centro „Rimi“ automobilių stovėjimo aikštelėje nežinomos markės automobilio vairuotojas kliudė stovėjusį automobilį „Renault Megane“, jį apgadino ir iš eismo įvykio vietos pasišalino.
Balandžio 29 d., taip pat apie penktą valandą vakaro, galimai dviratininkas arba asmuo, vairuojantis paspirtuką, kliudė Ventos gatvėje stovėjusį automobilį „Honda“, jį apgadino ir iš eismo įvykio vietos pasišalino.
Gegužės 5 d. pavakarę ties Žemaitijos gatvės 41-uoju namu į automobilį „VW Jetta“ įvažiavo ir jį apgadino (žr. nuotraukoje) 12–14 metų dviratininkas. Paauglys šviesių plaukų, vilkėjo tamsiomis kelnėmis ir megztiniu. Paprašius jo tėvų kontaktų, pažeidėjas spruko ir šiuo metu yra ieškomas.
Asmenys, matę minėtus eismo įvykius ar pasišalinusius asmenis bei galintys suteikti naudingos informacijos, policijos prašomi susisiekti su Mažeikių rajono policijos komisariato Veiklos skyriaus vyresniąja tyrėja tel. 8 672 29 268 arba el. paštu [email protected]

One Reply to “Pabėgimai iš įvykio vietos – vienas po kito”

  1. nu taip parašė:

    Taip ir lakstys ,kol kokį vieną parazituką nenudauž.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*