Pabėgusiems vairuotojams – švelnesnės nuobaudos

Prie Ventos gatvės 63-iojo namo nenustatytas automobilis kliudė čia stovėjusį automobilį ir apgadino jo užpakalinį bamperį. Nuotrauka iš policijos archyvo

Nuo sausio pirmosios pakeista nuobauda už pasitraukimą iš avarijos vietos – dabar bausmės dydį lemia nukentėjusiam automobiliui padaryta materialinė žala.
Mažeikių rajono policijos komisariato veiklos skyriuje atliekamas tyrimas dėl sausio 31-osios rytą Ventos gatvėje įvykusio eismo įvykio. Apie vienuoliktą valandą ryto ties šios gatvės 63-iuoju namu  buvo apgadintas stovėjęs automobilis „Opel Vectra“.
Pirminiais policijos duomenimis, nenustatytas automobilis, vairuojamas nenustatyto vairuotojo, kliudė automobilių statymo vietoje stovėjusią mašiną ir, ją apgadinęs, iš eismo įvykio vietos nuvažiavo.
Asmenis, mačiusius šį įvykį bei galinčius padėti nustatyti pasišalinusį iš įvykio vietos automobilį, pareigūnai prašo pranešti veiklos skyriaus tyrėjui Remigijui Stonkui (telefonu (8 443) 98 082) arba atvykti į policijos komisariatą, 257 kabinetą.

Visas rašinys – „Santarvės“ laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto