Pagerbė legendinį čempionų ugdytoją

Vaivos SOVAITĖS nuotrauka

Penktadienį pagerbtas 80 metų jubiliejų šventęs Mažeikių futbolo specialistas, legendinės „Atmosferos“ futbolo komandos treneris Juozas Vaitkevičius. Jaunystėje buvęs vartininkas po tris kartus tapo Lietuvos ir Latvijos čempionu, penkis kartus triumfavo Lietuvos taurės turnyre, gynė penkių Lietuvos ir Latvijos komandų vartus.

J. Vaitkevičius prieš keturiasdešimt ketverius metus atvyko į Mažeikius ir stojo prie vietos futbolo komandos vairo. Jo treniruojami mažeikiškiai jau tais pačiais metais tapo bronziniais šalies pirmenybių medalininkais, o dar po dvejų metų pirmą kartą pelnė Lietuvos čempionų titulą. Ir tai buvo ne vienetinis komandos laimėjimas – 1977 metais vėl iškovota bronza, dar po dvejų metų – antrasis šalies čempionų auksas.
Jubiliatas buvo pagerbtas rajono vadovų ir Seimo nario Kęstučio Bartkevičiaus padėkos raštais, jam koncertavo M. Račkausko gimnazijos vaikinų vokalinis ansamblis „BROS“, padėkos žodžius sakė ir legendinės „Atmosferos“ žaidėjai ir futbolo veteranai.