Pagerbtas mažeikiškio pareigūno atminimas

Nuotr. iš policijos archyvo

Minint mažeikiškio policijos pareigūno Sauliaus Žymanto žūties metines, šalies policijos generalinis komisaras jo artimiesiems įteikė garbės ženklą „Kryžius už nuopelnus Lietuvos policijai“.
Aukščiausiu policijos žinybiniu ženklu – garbės ženklu „Kryžius už nuopelnus Lietuvos policijai“ – policijos pareigūnai apdovanojami už išskirtinius nuopelnus Lietuvos policijai, už nepriekaištingą tarnybą ir pasiektus rezultatus kovojant su nusikalstamumu, palaikant viešąją tvarką ir stiprinant teisėtvarką, organizuojant policijos sistemos veiklą, kai buvo išaiškinti labai sunkūs ar sunkūs nusikaltimai, sukėlę visuomenėje didelį atgarsį.
Priminsime, kad tragedija praėjusių metų gegužės 29-ąją įvyko anksti ryte atokiame mūsų rajone esančiame Birbiliškės kaime. Mažeikių rajono policijos komisariato tyrėjas, keturiasdešimtmetis Saulius Žymantas su kolege atvyko į vieną čia esančių vienkiemių, kad patikrintų informaciją apie smurtą artimoje aplinkoje. Vos pareigūnas priėjo prie namo durų, jis buvo pasitiktas šūviais.

Visas rašinys – „Santarvės“ laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*