Pagerbti aktyviai dirbantys seniūnaičiai, pristatyti nauji

Senūnaičių sueigoje pažymėjimus gavo šešiolika naujai išrinktų seniūnaičių. Savivaldybės administracijos Ryšių su visuomene skyriaus nuotr.

Praėjusią savaitę vyko visuotinė rajono seniūnaičių sueiga. Joje įteikti pažymėjimai šešiolikai naujai išrinktų seniūnaičių. Vienuolika aktyviausiai dirbančių seniūnaičių pagerbti mero padėkos raštais.
Devynios Mažeikių rajono seniūnijos yra suskirstytos į 61 seniūnaitiją. Šiuo metu išrinkti 58 seniūnaičiai, kiti bus renkami artimiausiu metu.
Ne visur seniūnaičius pavyko išrinkti iš karto – nesusirenka reikalingas rinkėjų skaičius arba neatsiranda žmonių, sutinkančių imtis visuomeninių pareigų. Dėl to praėjusią kadenciją nė vieno tokio pagalbininko neturėjo Mažeikių miesto seniūnija. Šiemet rinkimai buvo sėkmingesni ir šioje seniūnijoje.
Tokia visuotinė seniūnaičių sueiga šią savivaldos kadenciją vyko antrą kartą. Joje dalyvavo ne tik seniūnaičiai, bet ir seniūnijų, Savivaldybės vadovai, kiti rajono bendruomenės atstovai.
Seniūnaičiai buvo supažindinti su jų teisėmis ir pareigomis, galimybe gauti išmokas, jiems pristatytos kitos aktualijos, atsakyta į rūpimus klausimus.
Plačiau skaitykite antradienio laikraštyje.

6 Atsakymai į “Pagerbti aktyviai dirbantys seniūnaičiai, pristatyti nauji”

 1. geriausia parašė:

  pikelių seniūnaitė Vilija. Daugiau dirba už seniūnijos etatinius darbuotojus :)

 2. serksneniske parašė:

  Mes turejom irgi labai gera seniunaite ji viskuo pasirupindavo,ne vienas renginys nevyko be jos.Taciau deja teko pasitraukt is tu pareigu nes saziningai zmones negalejo isrinkti

 3. Vardas (privalomas) parašė:

  Sakykit, Valerija, ar Buknaičių seniūnaitis jau savo sodybą susitvarkė?? Ar vis dar „pavyzdingai“ tvarkoma.

 4. RENKAM - DURNIŲ LAIVĄ parašė:

  Dabar reiktų išrinkti senunaičių senunaičius, po to senunaičių senunaičių pavaduotojus, po to senunaičių aenunaičių pavaduotojų pavaduotojus ir taip toliau, kol visas kaimas taps senunaičių senunaičiai. Vat tada jau gyvensime LAABAI geerai.

 5. VALERIJA parašė:

  norėčiau nepritarti Jūsų išsakytai nuomonei, Buknaičių seniūnaitis labai daug dirba, gražina savo gyvenvietę, prižiūri viešuosius, kaime miela ir gražu gyventi.

 6. čia parašė:

  baikit su tais seniūnaičiais nei jų kam reikia nei jie ką dirba

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto