Pagerbti pasižymėję sportininkai

Pasaulio ir Europos čempionatuose pasižymėję sportininkai pagerbti atminimo dovanomis ir padėkos raštais. Nuotr. iš Savivaldybės administracijos archyvo

Mažeikiškių jėgos sporto šakų atstovų pasirodymas Pasaulio štangos spaudimo ir Europos rankų lenkimo čempionatuose neliko be dėmesio – trečiadienį juos pagerbė Savivaldybės vadovai.
Savivaldybės meras Vidmantas Macevičius padėkos raštais ir atminimo dovanomis apdovanojo į Mažeikių kultūros centrą susirinkusius sportininkus: pasaulio štangos spaudimo čempioną Antaną Micių, vicečempioną Darių Ereksoną, antrą ir trečią vietas šiame čempionate užėmusį Benjaminą Milį, trečios vietos laimėtojus Paulių Pocių ir Nodarą Kryževičių, ketvirtą vietą pelniusią Liną Liatukienę, penktą vietą iškovojusį Kęstutį Milkintį, o taip pat – rankų lenkimo Europos vicečempioną Darių Mažeiką.
Dėl objektyvių priežasčių pagerbime nedalyvavo pasaulio štangos spaudimo čempionas ir rekordininkas Nerijus Strazdauskas, du sidabro medalius iškovojęs rankos lenkikas Giedrius Gudas, ketvirtas tarp Europos rankos lenkikų likęs Linas Buivydas. Jie dirba užsienyje ir į pagerbimo ceremoniją atvykti negalėjo.
Visas straipsnis – penktadienio laikraštyje.

One Reply to “Pagerbti pasižymėję sportininkai”

  1. Piatras parašė:

    Visa komanda pasaulio cempionato nugaletojai ir prizininkai. Na kam rasineti apie tokias nesamones, kur nors alaus bare pasportavo , o titulai …

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto