Pagerbtos išradingiausios Viekšnių sodybos

Tarp gražiausiųjų – Daivos ir Nerijaus Strikaičių sodyba. Nuotrauka iš asmeninio archyvo

[nggallery id=36 template=caption]Viekšnių bendruomenės taryba, vadovaujama pirmininko Leonido Maneikio, tarp Kalėdų ir Naujųjų metų organizavo išradingiausiai pasipuošusių miestelio sodybų rinkimus.

Trijų bendruomenės narių komisija, kai sutemos jau gaubė Viekšnius, pervažiavo visą miestelį ir apžiūrėjo kiekvieną namą ir sodybą. Jos tikslas buvo nustatyti, kas prieš Naujuosius išradingiausiai pasipuošė savo namą, jo aplinką.
Subtiliausiu skoniu pasižyminčių sodybų šeimininkai buvo apdovanoti viekšniškio tautodailininko kalvio Česlovo Pečetausko pagamintomis simbolinėmis pasagėlėmis ir padėkos raštais su sveikinimais ir linkėjimais.
Komisija už šventinę namų iliuminaciją geriausiai įvertino trijų šeimų pastangas. Gražiausiai papuoštomis pripažintos Alvydo ir Irmos Juodeikių, Nerijaus ir Daivos Strikaičių bei Vitalijaus ir Ilonos Plastininų sodybos.
Pagyrimo nusipelnė ir kiti viekšniškiai. Už pastangas puošiant savo namus padėkos raštais apdovanoti Petras ir Zofija Petručiai bei Sandra Juodeikienė.
Anot vienos iš komisijos narių Joanos Gedvilienės, viekšniškiai džiaugiasi, kad prieš Naujuosius kaip niekada pasipuošė visa seniūnija. Nuo prie seniūnijos pastato augančiuose medžiuose įkurdintų girliandų nušvito visas miestelio centras.
„Pradėjus dirbti naujam seniūnui Kornėlijui Kryžiui, viekšniškiai pastebėjo nemažai teigiamų pokyčių. Jis dalyvauja visuose miestelio renginiuose, bendrauja su gyventojais, kalbasi apie ateities planus. Naujajam vadovui rūpi visos Viekšnių ir jų žmonių problemos“, – nešykšti pagyrimų seniūnui pašnekovė.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*