Pasveikino slaugytojas, užbaigė „kovidinį“ laikotarpį

Autorės nuotr.

Praėjusią savaitę buvo paminėta Tarptautinė slaugytojų diena, švenčiama kiekvienų metų gegužės 12 dieną. Šia proga Regioninė Mažeikių ligoninė surengė šventę savo darbuotojams – slaugytojoms ir gydytojams.

Kartu simboliškai buvo užbaigtas ir dvejus metus trukęs „kovidinis“ laikotarpis ligoninėje. Gydymo įstaiga po truputį grįžta į įprastinį darbo režimą. Jau galima aplankyti ir joje gydomus ligonius. 

Regioninės Mažeikių ligoninės surengtoje šventėje mero padėkos raštai buvo įteikti 31 slaugytojai ir 6 gydytojams už sunkų ir pasiaukojantį darbą, nuopelnus sveikatos apsaugos sistemai, kovojant su COVID-19 pandemija.

Mažeikių rajono savivaldybės meras Vidmantas Macevičius kreipėsi į medikus, į medicinos darbuotojus, slaugytojas, tardamas padėkos žodžius už jų pasiaukojantį darbą.

„Išgyvenome penkias „kovido“ bangas. Jūs dirbote kaip tas bangolaužis, priešakinėse gretose. Dauguma jūsų prasirgo šita liga, o gal kam teko ir dirbti sergant. Jūs ne tik dešinioji gydytojų ranka, bet kartais gal ir pagrindinė. Už visą tai norisi jums padėkoti ir palinkėti stiprybės ir sveikatos nelengvame jūsų darbe“, – į slaugytojas kreipėsi meras. 
Visas rašinys – „Santarvės“ laikraštyje.

Autorės nuotr.

One Reply to “Pasveikino slaugytojas, užbaigė „kovidinį“ laikotarpį”

  1. J parašė:

    O pagaliau reiks dirbt pradėti,o ne tik imituoti darbą ,ar kavalakiu užsiimt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto