Pagrobėjų motyvas – atgrasyti nuo sugyventinio

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Policijos pareigūnai pateikė daugiau informacijos apie visoje šalyje nuskambėjusį įvykį, kai Mažeikiuose viduryje dienos buvo pagrobta moteris.

});

Grasino susidoroti

Rugpjūčio 25 d., apie ketvirtą valandą po pietų, policija sulaukė moters skambučio. Ji pranešė, kad yra pagrobta ir vežama automobiliu. Vėliau pokalbis nutrūko, iš jo pareigūnams pavyko išgirsti tik žodžius „Mažeikiai“ ir „LIDL“ parduotuvė“.

„Prie parduotuvės atvykę pareigūnai nieko įtartino neaptiko, po kurio laiko jiems vis tik pavyko susisiekti su skambinusiąja, kuri nurodė, kad šiuo metu yra Laižuvos gatvėje. Privažiavę prie 23-ejų metų nukentėjusiosios, iš jos policininkai sužinojo, kad ji, atėjusi prie „Bilduko“ klubo P. Cvirkos gatvėje susitikti su pažįstamu vyru, dviejų moterų buvo jėga įsodinta į automobilį ir nuvežta prie Laižuvos gatvėje esančio miškelio. Moteris policijai pasakojo, kad...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto