Pakartotiniai rinkimai: paaiškėjo, ką deleguosime į Seimą (papildyta)

Jono STRAZDAUSKO nuotrauka

[nggallery id=777 template=caption]Mažeikiškiams Seime antrą kadenciją atstovaus Kęstutis Bartkevičius. To pageidavo 60 procentų prie balsadėžių atėjusių mažeikiškių.
Akmenės-Mažeikių rinkimų apygardoje rinkimus laimėjo ūkininkas Valius Ąžuolas. 

Antrą kartą – abiejose apygardose
Mažeikių rinkimų apygardoje dėl Seimo nario mandato rungėsi per pirmąjį rinkimų į Seimą turą daugiausiai balsų surinkęs „tvarkietis“, dabartinis Seimo narys Kęstutis Bartkevičius ir konservatorė, Savivaldybės tarybos opozicijos lyderė Lina Rimkienė. Po pirmojo turo kandidatus į Seimą skyrė vos septyni balsai.
Akmenės-Mažeikių rinkimų apygardoje, kuriai priklauso ir penkiolika tūkstančių mūsų rajono rinkėjų, į antrąjį turą išėjo Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungai atstovaujantis akmeniškis ūkininkas Valius Ąžuolas bei socialdemokratas, Akmenės savivaldybės mero patarėjas Tomas Martinaitis, pretendentui nusileidęs 510 rinkėjų balsų.
Mažeikių rinkimų apygardos komisijos pirmininko pavaduotojas Romualdas Milevičius priminė, kad balsuojant būtina turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą. Rinkėjo kortelė nėra privaloma.
Balsavimas rinkimų apylinkėse prasidėjo 7 ir baigsis 20 val.

Vidurkis didesnis nei šalyje
VRK dvyliktos valandos duomenimis, šalyje balsavo 10,88 procento rinkėjų. Mažeikių rinkimų apygardos aktyvumas šiek tiek didesnis – prie balsadėžių buvo atėję 11,08 procento rinkėjų.
Akmenės-Mažeikių rinkimų apygardos rinkėjai aktyvesni – išbalsavo 13,33 procento rinkėjų.
Tokios pat tendencijos lyginant abiejų rinkimų apygardų aktyvumą stebimos nuo pat rinkimų dienos pradžios: Akmenės-Mažeikių rinkimų apyradoje balsuojama aktyviau negu šalyje, Mažeikių – panašiai kaip šalies vidurkis.

Kol kas aktyvesni
Lygindami antrojo ir pirmojo rinkimų turo 12 valandos duomenis, galime pastebėti, kad kol kas mažeikiškiai aktyvesni dabar: per pirmąjį turą tokiu laiku buvo išbalsavę 9,07 procento rinkėjų. Akmenės-Mažeikių apygardos aktyvumas kol kas didesnis 2,25 procento.
Tačiau pakartotiniuose rinkimuose Mažeikių rinkimų apygardoje iš anksto balsavo 240, Akmenės-Mažeikių rinkimų apygardoje – 130 mažiau rinkėjų.

Daugiausia mandatų – konservatoriams
Seimą sudaro 141 Seimo narys, renkamas vienmandatėse ir daugiamandatėje rinkimų apygardose slaptu balsavimu tiesioginiuose mišrios sistemos rinkimuose.
Spalio 9 dieną per pirmąjį rinkimų turą išrinkta 70 parlamentarų daugiamandatėje apygardoje ir trys – vienmandatėse apygardose.
Vyriausiosios rinkimų komisijos duomenimis, daugiamandatėje apygardoje per pirmąjį turą Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai gavo 20, Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga 19, Socialdemokratų partija 13, Liberalų sąjūdis aštuonis, Lietuvos lenkų rinkimų akcija-krikščioniškų šeimų sąjunga bei partija Tvarka ir teisingumas – po penkis mandatus.
Taip pat pirmajame ture vienmandatėse buvo išrinkti du Lietuvos lenkų atstovai ir konservatorė.

Galimybės skirtingos
Į antrąjį Seimo rinkimų turą pateko 42 Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų kandidatų, 40 – Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos, 21 – Socialdemokratų partijos, 12 – Liberalų sąjūdžio, penki – Darbo partijos, penki – save išsikėlę, keturi – partijos Tvarka ir teisingumas,  po du – Lietuvos lenkų rinkimų akcijos-Krikščioniškų šeimų sąjungos bei Lietuvos laisvės sąjungos (liberalų), po vieną – „Lietuvos sąrašo“, Lietuvos žaliųjų partijos bei Antikorupcinės N.Puteikio ir K.Krivicko koalicijos kandidatus.

Mažeikiškiai apygardoje pasyvesni
Vyriausiosios rinkimų komisijos duomenimis 16 val. duomenimis, buvo išbalsavę 29,9 procento (pirmajame ture tuo pačiu laiku 37 proc.) šalies, 28 – Mažeikių apygardos ir per 31 procentą Akmenės-Mažeikių apygardos rinkėjų. Situacija nesikeičia: kaip ir per pirmąjį rinkimų turą pastarajai apygardai priklausančių mūsų rajono Balėnų, Užlieknės, Kapėnų, Pikelių, Tirkšlių, Krakių, Bugenių, Užlieknės, Šerkšnėnų apylinkių žmonės mažiau aktyvūs.
Akmenės-Mažeikių rinkimų apygardos komisijos pirmininkė Audronės Prišmontienė spėjo, kad  galbūt neidami balsuoti mūsų rajono žmonės išreiškia nepasitenkinimą naujomis apygardų teritorijų ribomis. Kiek aktyvesnės mūsų rajono Palnosų, Židikų, Ukrinų, Sedos, Daubiškių apylinkės.

Rinkimų diena pakankamai rami
Mažeikių rinkimų apygardos komisijos pirmininkas Eugenijus Kupliauskas pasidžiaugė, kad visą dieną darbas vyko pakankamai sklandžiai, sistema, kaip per pirmąjį turą, nebestrigo, skundų nesulaukta. Jeigu  ir buvo kokie nedideli nesklandumai, darbo jie nesutrikdė.
Akmenės-Mažeikių rinkimų apygardos komisijai per spalio 9 dieną vykusius rinkimus surūpesčių sukėlė tai, kad Račalių rinkimų apylinkėje neveikė internetas, kaip ir visoje šalyje strigo sistema. Komisijos pirmininkė Audronė Prišmontienė „Santarvei“ teigė, kad ši rinkimų diena buvo kur kas ramesnė.
„Apvažiavau visas rinkimų apygardos apylinkes, jokių bėdų. Neseniai kalbėjau su policijos komisariato vadovu, jokių pažeidimų neužregistruota“, – baigiantis rinkimų dienai teigė komisijos pirmininkė.

Pirmajame ture – daugiau
20 val. rinkimų apylinkėse baigėsi balsavimas. Vyriausioios rinkimų komisijos apytiksliais duomenimis, savo valią pareiškė beveik 38 procentai rinkėjų, arba net vienuolika procentų mažiau nei pirmajame ture.
Mažeikių rinkimų apygardoje aktyvumas buvo net trimis procentais mažesnis, Akmenės-Mažeikių rinkimų apygardoje – panašus kaip ir šalies vidurkis. Tačiau abiejose apygardose šį kartą rinkėjų prie balsadėžių atėjo šiek tiek per dešimtadalį mažiau negu prieš porą savaičių.
Ką deleguosime į Seimą, gali paaiškėti dar šį vakarą. Vyriausiosios rinkimų komisijos vadovas Zenonas Vaigauskas informavo, kad pirmieji rinkimų rezultatai turėtų pasirodyti gana greitai, nuo maždaug 21.30 valandos.

Seime – antrą kadenciją
Mažeikių rinkimų apygardos apylinkių komisijos jau suskaičiavo balsavimo rezultatus. 60 procentų rinkimuose dalyvavusių mažeikiškių nori, kad Seime jiems ir vėl atstovautų dabartinis parlamentaras K.Bartkevičius. Pirmą kartą per visą Nepriklausomybės laikotarpį mažeikiškiai dvi kadencijas mandatą patiki tam pačiam politikui.
Akmenės-Mažeikių rinkimų apygardoje pergalę švenčia V.Ąžuolas, surinkęs 63 procentus prie balsadėžių atėjusių rinkėjų balsų.  
  

57 Atsakymai į “Pakartotiniai rinkimai: paaiškėjo, ką deleguosime į Seimą (papildyta)”

 1. vardelis parašė:

  Nepaėjo korta p. Rimkienei, lipo per galvas, kakojo ant visų, vaidino uolią krikščionę, mylinčią žmoną ir t.t. Žmonės nėra akli mato, kad tik savęs žiūri ir nieko kito! Džiaugiuos, kad nepavyko jos karjera Seime!
  Manau Rimkienei reikėtų bėgti kuo toliau nuo Mažeikių, jei nori siekti karjeros, nes visi jau jos kėslus žino ir mato jos apsimetinėjimą kiauriai.

 2. Brolis parašė:

  Laba diena , čia tam kur rašyti nemoka , agitacija galima iki šeštadienio 01 val. , jei nori lest smegenėlius kažkam , tai įsigilink į įstatymus – lazda turi du galus .

 3. mmmmm parašė:

  Mažeikiškiai pasirinko gerą žmogų,nes jam rūpi Mažeikiai

 4. a6 parašė:

  manau,kad teisėsauga turi užsiimti šia asaba,nes ji šeštadieny nešiojo padėkos laiškus,nes penktadieny grgrįžau 23 val nebuvo ,o šeštadienio ryte ėjau 8 val jau buvo įmestas

 5. to idomu parašė:

  taip pat idomu butus suzinoti, kaip viena asaba atsidure ant apsvietimo stulpu abiejose gatves pusese. ar tiem dviem diedam, kurie kabinejo “foto” kartais nebuvo uzmoketa “juodais”, ar ju kopecios buvo patikrintos (sertifikuotos), ar jie turejo aukstalipiu pazymejimus? o albinis su padekos laiskais po laiptines vaiksciojo is idejos? :)

 6. laukiam parašė:

  kada bus sutvarkytas tvarkietis :) pagarba Linai!

 7. Vardui parašė:

  Na, kai “teisininkė” iš Riomerio, tai ir supratimas atitinkamas :-)

 8. Įdomu parašė:

  Įdomu būtų sužinoti, kokios partijos nariai padėjo poetai tas praklamacijas išnešioti

 9. Vardas (privalomas) parašė:

  Sklando gandai, kad Rimkienė ketina su Bartkevičiumi bylinėtis, neva tai jis finansavo Sungailos laiškus mažeikiškiams. Suprasčiau, jei koks nors eilinis žmogelis įsižeidęs pradėtų purkštauti dėl pralaimėjimo ir dėl to kaltinti visus, tik ne save patį. Bet čia gi teisininkė, kuri turėtų suprasti, kad tokia byla neturi perspektyvos, kad nėra teisinio pagrindo pradėti bylinėjimosi procesą. O bylinėtis dėl bylinėjimosi, tai tik bobutės gali, kurios neturi jokios kitos veiklos. Tačiau, pripažinkime, kad būtų įdomu, jei Rimkienė paduotų į teismą Bartkevičių ar Sungailą – šou garantuotas.

 10. Gerdai parašė:

  Mažeikiai rinkosi iš dviejų blogybių ir, manau, išsirinko tą, kuri gerokai mažesnė. Kas dėl visos Lietuvos, vargu ar tie “šrekai” tikrai toks jau puikus pasirinkimas. Juk didžioji dalis tų naujų ir nematytų veidų visiškai intelekto nesužaloti, o mes jiems patikime šalies valdymą 4 metams.

 11. Rimkienei parašė:

  Gal jau laikas susitaikyti su pralaimėjimu ir nebepilti purvo komentaruose ant laimėjusio ?

 12. to Gerda parašė:

  na ir kokius pokycius gali pasiulyti partija, kurios pirmininko postas atitenka pagal senelio testamenta :)

 13. Gerda parašė:

  Yra kaip yra. Dar keturis metus turėsime pasyvų seimo narį. Lietuva desperatiškai norėjo pokyčių ir daugumoje apylinkių išrinko visiškai naujus ir nematytus veidus. O Mažeikiai kaip visada – į tą pačią duobę du kartus.

 14. mažeikietė parašė:

  ponia Rimkiene,už ką tu man dėkojai taip ir nesupratau,nei pirmame, nei antrame ture už tave nebalsavau,tai ko čia šiukšlini pašto dėžutę

 15. Juozas parašė:

  Rinkimus laimėjo niekur nepritapę, kitaip tariant “zbrodas”…..linkiu konservatoriams neiti su jais į koaliciją…matytume, kas gautųsi…

 16. Teisininkui parašė:

  O jo joi ,…Rimkienės nuodėmės. Ir ką ji padarė /. kas be nuodėmės ,tegul meta į ją akmenį.

 17. Teisininkas parašė:

  Po viso rinkimų maratono drąsiai galiu pasakyti- kad atstovą į seimą vis tik rinkome ne pagal partijas. Pakso partija, kažkada buvo labai mylima, tačiau praėjus šitiek laiko, ji vis dar po šiai dienai stipriai spaudžiama į kampą – keista, bet tų laikų minėtas partijos lyderis stipriai sušiaušė bangas Lietuvoje.Ir būtent dėl to, kad ruošėsi padaryti valstybės auditą, patikrint kiek kas vogė- sėdintys seime, ministerijose ir partijose… Pamenu kiek teismų būta, kiek nusišnekėta, plika akimi buvo galima įžiūrėt begalinį norą jį išstumt iš politiko kėdės. Pavyko. Žiūrim kuom nusipelnė mūsų kita nebemylima partija…Deja, didžioji dalis mano pažįstamų, net ir tie kurie buvo uolūs šios partijos gynėjai, tremtiniai ir pamaldūs piliečiai- suraukia nosį… Taigi balsavimas vyko tarp asmenybių. Kęstutis Bartkevičius garbus, žinomas mažeikietis, verslininkas, santūrus. Ir oponentė. Keista, bet sakykim, iki besibolotiravimo rinkimuose laikotarpio, moteriškė nebuvo žinoma. Dirbo ji ten pieninėje, kiek žinau, aukštumų nepasiekė-kolektyvas neitin ją mylėjo. Kai iš pieninės išėjo ten dirbęs direktorius , išėjo paskui ir ponia, tada tapo jin banko teisininke, nes banko vadovu dirbo ir buvęs pieninės buvusysis. Buvusysis jau dabar ir iš banko buvusysis, tad ponia Lina ten jau ir nebedirba. Tada ji patapo didžia žmonijos gynėja, uolia katalike, ypač šeimą tausojančia asmenybe… Mažeikiai miestelis mažas, prisimena žmonės ir ją ir jos nuodėmėles… Tad nesupykit, žmonės žino ko ji į tą seimą taip veržiasi. Advokatų ir teisininkų pilnas miestas, berods ji neturi ir licenzijos, tad kiek gali iš vyro Bastiono gyvent. Geriau Vilniuje-juk ten gali nieko neveikt ir puikių atlyginimą gaut. Džiaugiuosi, kad mūsų miestelėnai turėjo įžvalgos ir dauguma balsus atidavė K.B. O poniai Linai palinkėsiu sėkmės kituose darbuose, manau ji jau dabar susipras, kad kuo artyn prie lovio, tuom su kiekvienais metais jis labiau tolsta.

 18. romas parašė:

  Vargas…Ir taip bus turbūt iki tol, kol neišmirs sovietiniai balsuotojai…

 19. Ir vel parašė:

  Lietuva balsavo kaip visada.Lipu ant greblio ir tikiuosi negausiu i kakta:) Dar Einsteinas sake,kad kvaila tiketis kitokio rezultato darant toki pat darba….

 20. Kai prisimeni...... parašė:

  Buvo daug šurmulio, bet Mugė baigėsi……neturi kuo pasigirti ne tik Mažeikiai, bet ir visa Lietuva. Iki pasiekia Olimpą, kalba nuolankiai, analizuoja, dėlioja vertybes, o jau kai žvelgia iš viršūnės, tai jau Dzeuso veidu. Taip nutiko ir nepatekusiai į seimą poniai Rimkienei. Mat pradėjo seimūnės karjerą per anksti, girdėjau ir patarėjų kėdes buvo išdalinusi ir vaikščiojo kaip tikra seimo garbi ponia tvarkas įvedinėdama: tą nuteisti, aną pakarti…..ir taip toliau. Tik va pakišo koją pilietiška visuomenė, jie išrinko ne asmenį, bet asmenybę, o partijos ….jos visos be veido.

 21. E.V. parašė:

  Baronui Miuchauzenui. Jau per vėlu verkti. Traukinys išvažiavo. Asmeniškai aš irgi nusivylęs. Balsą atidaviau už ponią Rimkienę ir rinkimuose prapyliau. Balsavau ne todėl, kad ji protinga moteris (todėl ir graži), ne todėl, kad ji priklauso konservatorių partijai, o todėl, kad nenorėjau daugiau matyti valdžioje susitepusios, atvirai kriminalinės ir nieko neveikiančios partijos atstovo. Norint, kad kažkas pasikeistų, valstybę valdyti turi naujas žmogus. Todėl ir prisipažįstu, kad balsavau ne už ponią Rimkienę, o prieš poną Bartkevičių.

 22. Münchausen von Bugenen parašė:

  Košmaras, na ir ką Jūs, mažeikiečiai, renkate į valdžią? Gal Jums galvoj negerai su tuo nuolatiniu noru kenkti savo kraštui?

 23. Gėda parašė:

  Bartkevičių vėl išrinko? Dabar jau galutinai amen Mažeikiams.

 24. Vijai parašė:

  Iš kokio dangaus nukritote? Juk konservatoriai irgi kalba apie opoziciją.

 25. vija parašė:

  Ups…Turėjau omenyje Paksą, bet dėjo į krūmus ir Butkevičius :)

 26. vija parašė:

  Gaila, kad mažeikiečiai pasirinko Bartkevičių. Partijos, susitepusios skandalais, atstovą…Bet, atsimenasnt praeitų, tai nenuostabu..Juk balsavo ir už socdemą Giedraitį, vien dėl to, kad iškels geležinkelį…Na, mielieji, kur iškeltas geležinkelis?? Ko dabar tikitės iš seimūno, kurio lyderis Butkevičius dėjo į krūmus? Iš to, kuris bus opozicijoje?? Sutinku, gal ir man Rimkienė, kaip žmogus, nepriimtina, bet balsuojama už partiją, o partijoje yra naujų veidų, balsuojama ne už tą , kuris gražus ( kaip buvo su a.a. Brazausku), balsuojama ne už juokdarius ( Valinsko partija). Ir kol, tokių “balsuotojų” bus niekas nesikeis…gaila….

 27. to deja parašė:

  Jei diedukas būtų be kiau.ų, būtų – bobutė:DD

 28. Vardas (privalomas) parašė:

  Patarimas Rimkienei: jei norite ateityje laimėti rinkimus, keiskite gyvenamąją vietą, o būten – miestą, nes mes visi žinome ir prisimename tą ankstesniąją Rimkienę, kuriai nelabai rūpėjo kitų gerovė, kaip ir nerūpėjo tikintieji:D Tad Jūsų tariamas atsivertimas mūsų neįtikina, juolab matant, kad labai jau manipuliavote žmonėmis, kurie Jums padėjo visus pastaruosius metus siekti Seimo nario kėdės, o paskui, tapus nereikalinga našta, be skrupulų jais atsikratyta. Arba, keiskite partiją, nes TS-LKD mažeikiškiams asocijuojasi su Mažeikių Naftos sunaikinimu, su bedarbyste bei emigracija. O gal, paprasčiausiai, ” gimęs šliaužioti, skraidyti negali…”.

 29. to deja parašė:

  Ji nebūtų laimėjusi jokioje partijoje, nes žmonės balsavo konkrečiai prieš ją kaip asmenį. Labai jau nepatraukli persona.

 30. deja parašė:

  jei nebūtų buvusi konservatorių partijoje, būtų laimėjusi Rimkienė

 31. Komentatoriui parašė:

  “paklusnūs, paloja kai reikia, atbėga prie kojos, pavizgina uodegą.” Jus čia apie Rimkienės pakalikus? :-) Labai teisingas apibūdinimas :-) Laimei, jų skaičius Mažeikiuose pasirodė gana ribotas.

 32. Komentatorius parašė:

  Mažeikiuose niekas nesikeičia. Čia kasnakt šviečia nieką nereguliuojantys šviesoforai, kaip ir kaskart išrenkamas politikas, kuris nieko negali padaryti. Nors gal ir geriau nei prieš tai buvęs burokevičiui šikną valęs ir rankų nenusiplaudavęs diedas, bet labai abejoju, ar geriau nei galėjo būti. Na, bet ištikimi šunys visada šeimininkų yra vertinami: paklusnūs, paloja kai reikia, atbėga prie kojos, pavizgina uodegą. Ir bet kada gali nušauti.

 33. Mazeikiskui parašė:

  Politine kultura vadini Asimestos atspausdintus Bartkeviciaus finansuotus slykscius lapus paskutine rinkimu diena? “Spinduliavo”. Slykstu. Nejau balsuot, bet kita kart eisiu uz rimkiene

 34. Mažeikiškis parašė:

  Vis dėlto laimėjo politinė kultūra ,tolerancija kuria spinduliavo laimėjęs kandidatas.Su kuo ir sveikinu mąstančius Mažeikių miesto ir rajono gyventojus.Tolimesnis purvo pylimas ant išrinkto kandidato į seimo narius,neatneš garbės tiems ,kurie nieko gero nenuveikę,jau iš anksto pučia burbulus.

 35. įdomiai parašė:

  bus įdomu pamatyti, kuo po keturių metų galės pasigirti ponas Bartkevičius. kartu su partija surinko nei daug nei mažai – 8 mandatus :) į koaliciją jau sunkiai bepateks.
  bet žmonės akli, užteks dar poros Sungailos laiškelių ir dar keturiems metams atiduosim lovį po to.

 36. vaje parašė:

  Si syki koncervu partijai pravalas… Tikiuosi, broileris niekada netaps premjeru… O taip norejo! Jau sapnavo save juo!

 37. Fanas443 parašė:

  Asmeniskai as, nezinau kaip kiti, bet balsavau ne uz partija, o uz kandidata :)

 38. Rinkėjas parašė:

  Džiaugiuosi, kad rinkėjai buvo jos (L.Rimkienės) pusėje ir savo miestui paliko stiprią Oozicijos lyderę, Antikorupcijos komisijos pirmininkę, įvairių projektų iniciatorę ir provokatorę ,kuriai rūpi dujos , vanduo, šiluma , bet nutolo taip jos trokštama karjera – tapti Seimo nare. Norisi tikėti, kad rinkėjai padarė labai gerą sprendimą, o kandidatė ir toliau savo darbais džiugins miesto gyventojus.

 39. Lukas parašė:

  Nešventoji ta Rimkiene,vyro autobastionas sulindes visai menturai i subine su visais batais,dabar dar i valdžia užsimane,dar mažai:-D

 40. Komentatorius parašė:

  Oho, Mažeikiai stebina ne tik šviesoforais, bet ir balsuodami už kyšininkų, žudikų partijos atstovą. Nuoširdūs sveikinimai.

 41. Rinkejas parašė:

  Saunu mazeikieciai neisrinko konservatoriu kandidates!Nors gerb Rimkiene yra galbut geras nesavanaudis zmogus bet partija yra labai nemegstama.

 42. Koks skirtumas kada įmesti parašė:

  O kas skaito tuos lankstinukus apskritai? Jie visi pas mane šiukšlių dėžėje atsiduria

 43. to to to Šiandien 2016-10-23 15:36:32 parašė:

  Rinkimų agitacija yra draudžiama 30 val. iki rinkimų pradžios. Taip, kad akivaizdžiai sakote netiesą – tai yra pažeidimas !

 44. to to Šiandien parašė:

  Tikrai ne. Rinkiminė agitacija draudžiama tik rinkimų dieną, o ne prieš ją.

 45. to Šiandien parašė:

  O kaip jus manote, šeštadienį į pašto dėžutes išmėtyti Rimkienės padėkos laiškai tai rinkimų įstatymo pažeidimas ar ne?

 46. Šiandien parašė:

  čia bent keli piliečiai pažeidinėja rinkimų įstatymus :)

 47. 1 komentarui parašė:

  Tai gal dar pasakyk ,kad ponas Bartkevičius į seimą nenori ,niekas nenori ,visi varu varomi ,tik viena Rimkienė draskosi ,kad papultų .Juokingi žmonės .Kas jau eina į seimą ,tas reiškia nori ir Rimkienė ,ir Bartkevičius,ir kiti.O kas dėl bažnyčios .Kodėl jums užkliūva ,kad ji eina į ją .Aš tik džiaugiuosi ,kad žmonės eina ,meldžiasi ,o kažkam mat kliūva.Ir dar tau noriu priminti ,kad už ją balsuoja ne tik tikintys seni pensininkai , o ir tikintys jauni žmonės .Pav mano sūnus ir jo draugai Kaune ,Vilniuje (studentai ),už ją balsavo.Ir apskritai ,kodėl Mažeikiai.t.y. mažeikiečiai amžiais kažkaip kitaip galvoja ,nemąsto ,pliurpia bele ką .Matyt ,kad toli nuo sostinės ,kad provincija….deja gili provincija ….savo mąstymu.

 48. ,,,,, parašė:

  eikit balsuoti

 49. Pietriui parašė:

  Agituoti eiti į rinkimus nėra draudžiama. O jei labai nori pamatyti į visišką idiotą, žvilgtelk į veidrodį.

 50. Bukite pilietiski parašė:

  Mazeikieciai eikit balsuoti buvau 10 val labai mazai atejusiu.paskui kad nereiketu gailetis kai uz jus nuspres kiti .

 51. Pietrius parašė:

  Žmonės, kurie komentaruose bando įrodyti už ką nebalsuoti, yra visiški idiotai. Tuo labiau, kai šiandien agitacija yra draudžiama.

 52. as parašė:

  Pritariu pirmam komentavusiam. Jei norime pasipriešinti karjerizmui, atviram manipuliavimui patikliąja visuomenės dalimi, turime eiti balsuoti ir sudaryti atvasarą lengvai paveikiamų davatkėlių balsams.

 53. Vardui parašė:

  Čia jau konvulsijos. Kas tamstos laukia naktį net nejauku pagalvoti :( Gal pasimelskite, kad lengviau šitą smūgį pakeltumėte

 54. Vardas (privalomas) parašė:

  Kažin kodėl socdemai labai myli tą lovį,niekaip nenori iš jo išlipti,pamąstykime?

 55. Ateikite visi netingekit paskui bus velu kentesit 4 metus parašė:

  EIKITE BALSUOTI TIK DIDELIS AKTIVUMAS GALI ISGELBETI LIETUVA NUO PRAZUTIES!

 56. Vardas (privalomas) parašė:

  Manau, klysta tie, kurie iš Rimkienės tikisi, jog ji atstovaus rinkėjų, o ne savo interesus. Kaip suprantu, Rimkienei dabar labai svarbu patekti į Seimą ir visiškai atsiduoti konservatorių, esančių valdžioje, valiai, kad kitą kartą į Seimą jau galėtų pakliūti pagal sąrašą ir taip ilgam užsitikrinti ramų ir sotų gyvenimą. Kad ji karjeristė ir moka iš savo kelio pašalinti jai nereikalingus asmenis, aišku ne be pagalbos iš Vilniaus, galėjome įsitikinti, kai ji iš TS-LKD ( konservatorių) Mažeikių skyriaus pirmininko pareigų eliminavo Kaktį ir pati tapo pirmininke ( nes, nebūnant pirmininke sunku prasibrauti į Seimą). Pagalvokite, ar ne keista, kad anksčiau Rimkienė labai retas svečias buvo bažnyčioje, o tik atsiradus galimybei prieiti prie sotaus valdžios lovio, tapo uolia tikinčia ir iš bažnyčios praktiškai nebeišeina. Kaip, kai kurie juokauja, atėję į bažnyčią nebežinome, kas mišias laikys-kunigas ar Rimkienė, nes apie altorių abu vienodai sukiojasi:DD Atsakymas aiškus – pagrindinis TS- LKD rinkėjas yra senyvo amžiaus tikintys žmonės. Bet nors dėl vieno džiaugiuosi, kad politika suvienijo šeimą, nes kiek anksčiau yra tekę matyti, tai Rimkienė vis viena, be savo sutuoktinio, dalyvaudavo partijos ar miesto šventėse. O dabar visur kartu, kad net pavydu, kokia vieninga šeima patapo:DD Kaip sakoma, ko tik nepadarysi dėl sočios ir aprūpintos ateities – sutuoktinis tapo reikalingas, nebereikia draugų, sugėrovų. Tiesiog “ideali” moteris.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*

Naujienos iš interneto