Palaikykime vieni kitus dvasiškai ir materialiai sunkios situacijos akivaizdoje

Nacionalinės iniciatyvos gimsta mintyse, šeimose, bendruomenėse ir rajonuose. Izoliacijos ir artėjančio laikotarpio po izoliacijos, ypač sunkaus mums visiems periodo akivaizdoje M. K. Čiurlionio fondas įgyvendina akciją „Gyvybės medžiai“ visiems nukentėjusiems ir rizikuojantiems.

Tikslas – palaikyti

Nuo kovo mėnesio M. K. Čiurlionio fondas aktyviai bendradarbiauja su visos Lietuvos menininkais iš įvairių šalies kraštų ir kraštelių, dalijasi jų kūryba su visuomene internete, ypač „Facebooke“ (www.facebook.com/ciurlioniofondas), kur daugelis praleidžia nemažai laiko.
Akcijos metu sukurtas pagerbimo ženklas „M. K. Čiurlionio angelo AUKA“, skirtas rajonuose rizikuojantiems medikams įvertinti dvasiškai ir morališkai.
M. K. Čiurlionio fondas laukia žmonių, kurie dalytųsi savo problemomis dėl ištikusios nekontroliuojamos situacijos tam, kad galėtų juos palaikyti dvasiškai ar, jei pavyks, ir materialiai.
Taip pat kviečiama „Gyvybės medžių“ projektą palaikyti meniškai, atsiunčiant savo kūrinių vaizdo įrašus, nuotraukas el. paštu [email protected] arba www.facebook.com/ciurlioniofondas, o kitus kviečiame paaukoti ar dalytis savo problemomis www.gyvybesmedziai.lt

Apie M. K. Čiurlionio fondą

M. K. Čiurlionio fondas savo veiklą pradėjo 1997 m. ir sėkmingai tęsia iki šiol. Reprezentuodamas didįjį Lietuvos menininką, fondas rūpinasi M. K. Čiurlionio kūrybinio palikimo ir idėjų sklaida, vaikų ir jaunimo edukacija, globoja jaunus talentus, stengiasi iškelti bei pagerbti šviesias tautos asmenybes, organizuoja kultūrinius mainus. Jau trečią dešimtmetį sėkmingai vykdo ir įgyvendina įvairius kultūros, meno, švietimo, diplomatijos projektus, bendradarbiauja su valstybinėmis institucijomis, nevyriausybinėmis organizacijomis, įvairiomis bendruomenėmis.
M. K. Čiurlionio fondas vykdo projektus „Augame su M. K. Čiurlioniu“, „Čiurlionis ir šiandiena“, „Lietuvos šviesuoliai“, „M. K. Čiurlionis pasauliui “, o dabar šias gretas papildė ir pratęstas, naują prasmę įgavęs projektas „Gyvybės medžiai“, skirtas kovojantiems ir nukentėjusiems dėl esamos 2020 metų pandeminės krizės. Apie projektą daugiau www.gyvybesmedziai.lt

Kontaktinis asmuo:
Projekto kuratorius Vytautas Paukštelis
+370 655 40 949.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto